Mobizen
Mobizen

Mobizen

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Mobizen

Mobizen İndir

Mobizen  indirerek andrion telefon ve tabletinizde oynattığınız videoların görüntüsünü daha doğrusu ekran videosunu alabilirsiniz. Mobizen apk uygulaması sayesinde Android telefon ve tabletlerin IOS’a göre en büyük farklarından birinin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. İnternette sörf yapmanın anlamı günümüzde sosyal medyaları kullanmak olunca videolar en çok ilgi gören konulardan biri oluyor.

 

Eskiden Android kullanıcılarının ekran videosu çekme işlemi oldukça zahmetliydi. Şu an İOS’da bununla ilgili ücretsiz uygulama hala yok! Sadece Root denilen işlemi yaptıktan sonra ekran videosu alabiliyordunuz. Fakat bilirsiniz ki telefona Root yapmak demek cihazınızın garanti kapsamından çıkması demektir. Root yapmadan ise ekran videosu çeken programların ücreti çok yüksekti. Neyse ki artık Mobizen var!

 

Tamamen ücretsiz olan Mobizen uygulamasını ayrıca masaüstünüzde kullanmanız da mümkündür. Nasıl mı? Telefon ekranınızı masaüstünüzden 1080p yüksek çözünürlükte kontrol edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey Mobizen Windows sürümünü bilgisayarınıza indirmektir. Dosyayı kurduktan sonra telefonunuzu usb kablo ya da wifi şifresi ile bağlamanız yeterli olacaktır. Sonrasında Mobizen apk uygulamasını açarak yaptığınız işlemleri bilgisayar ekranınıza aktarabilişiniz.

 

Mobizen programını Android 4.0 ve üzeri Android cihazlarda kullanabilirsiniz. Samsung cihazlar için ayrı, LG, HTC, Sony, Google gibi diğer Android cihazlar için farklı indirme yapmalısınız. Aynı şekilde Mobizen Windows uygulaması da farklı olacaktır. Videolarınızın keyfini çıkarın. İyi seyirler!

 

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?