mymail indir – Android mail hesabı yönetme uygulaması
mymail indir – Android mail hesabı yönetme uygulaması

mymail indir – Android mail hesabı yönetme uygulaması

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    My.com B.V.

myMail İndir

Kullandığınız tüm mailleri tek bir uygulamadan yönetmek istiyorsanız myMail tam da size göredir. Birden fazla e mail adresi kullananların akıllı telefonlarında olmazsa olmaz uygulamalardan biri olan bu güzel sistemi gelin daha yakından tanıyalım.

Özellikle çalışan insanlar günümüzde bir tane e mail adresiyle yetinemezler. Aynı şekilde çeşitli sosyal medya hesapları ve telefonlar kullanan kişiler programların doğrultusunda farklı uzantılarda e mail adresi satın almak zorunda kalabilir. Kurumsal bir yerde çalışıyorsanız uzantısı firmanızın ismiyle biten e mail adresleri de kullanıyor olabilirsiniz. İşte gmail, Hotmail, windowslive, yahoo mail, Superonline, GMX ya da pek çok özel e mail hesabınızı tek çatı altında buluşturmak ve her birine ayrı uygulama kullandırmamak için myMail yardımınıza koşuyor.

Aynı ortak destekleyici sayesinde tek dokunuşta tüm maillerinize ulaşmak size zaman tasarrufu sağlıyor. Basit ara yüzü ile kullanımı çok kolay ve performansı çok iyi olan ücretsiz myMail indirmek için sayfamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Uygulama sadece gelen kutunuzu görüntülemekle kalmıyor, tıpkı masaüstünde açtığınızda e mail adresiniz içinde yapabildiğiniz her şeyi yapmanıza imkân sağlıyor. Mail içindeki ekleri görüntüleyebiliyor ve diğer klasörleri yönetebiliyorsunuz. Sol hizada açmış olduğunuz tüm e mail adreslerinizin sıralandığını görebilirsiniz. Hangi adresinize mail gelirse, bildirime tıkladığınıza o mail adresinize geçiş yaparak işinizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda hangi mail adresinize kaç tane yeni mail gelmiş toplu olarak görebiliyorsunuz.

Kendinize özgü e posta imzası oluşturmak istiyor fakat ona ait bir uygulama olmadığı için telefonunuzda kullanamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsanız. İstediğiniz isimde e posta sahibi olun ve myMail apk ile rahatça kullanın.

 

Bir önceki yazımız olan Turbo Cleaner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?