Opera Mini | Süper Uygulama Opera Mini | Süper Uygulama
Opera Mini

Opera Mini

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 oy, ortalama: 4,08 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    Opera Mini

Opera Mini İndir

Opera Mini adı üzerinde Opera tarayıcısının minik bir uygulamasıdır. Cep telefonları için geliştirilmektedir. Tarayıcı tercihi kişiden kişiye değişir. Iphone kullanıcılar bile IOS’un kendi tarayıcısı olan Safari’yi çoğunlukla kullanmamaktadır. Opera tarayıcısı Google’den sonra gelen ve sevilen tarayıcılardan biridir.

 

Masaüstünüzde tarayıcı olarak Opera’yı tercih ediyorsanız telefonunuzda da gözleriniz beyaz kırmızı renkli Opera logosunu arıyor olabilir. Opera tarayıcısı kullanmaya alışkın kişiler tablet ve telefonlarında da Opera’yı görmek isterler. Eğer siz de o kişilerdenseniz telefon ve tabletleriniz için opera mini indirmenizi sayfamızdan kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Opera mini apk tamamen ücretsiz bir tarayıcıdır. Son derece hızlı ve güvenilirdir. Çok az yer kapladığı için akıllı cihazlarınızı yormaz. Opera mini tarayıcısı ile internette gezinmek çok keyiflidir. Telefon ve tabletlerinizin kasılmasına neden olmaz. Üstelik Opera Mini Java destekli cep telefonlarında kullanıma uygundur.

 

Opera Mini tıpkı Opera tarayıcısında olduğu gibi Türkçe dil desteği sağlamaktadır. 284 KB boyuta sahiptir. Opera Mini çok sade ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Bu yüzden Firefox, Internet Explorer, Mozilla gibi rakipleriyle başa baş savaşmaktadır. Google Chrome’u bir kenara koyarsak diğer tarayıcılar arasında başı çeken tarayıcının Opera olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden akıllı cep telefonları ve tabletlerde Opera Mini kullanmak kaçınılmazdır.

İnternette gezinirken, araştırmalarınızı yaparken, sosyal medya hesaplarınızın masaüstü versiyonlarına bakarken ve pek çok şey için Opera Mini size yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kahve Falcım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.