Parallel Space Mobil İndir
Parallel Space Mobil İndir

Parallel Space Mobil İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  LBE Tech

 • Versiyon:

  4.0.8616

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Parallel Space Mobil İndir

Parallel Space mobil uygulaması sayesinde akıllı telefonunuzda iki aynı uygulamayı aynı anda çalıştırabilirsiniz.

Android işletim sistemini kullanan cihazlarınızda birden fazla uygulamayı kullanmanıza imkan veren Parallel Space uygulamasını sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz. Sosyal medya veya anlık mesajlaşma servisleri (WhatsApp, BiP vs.) uygulamalarını sıkça kullanıyorsanız size çok faydası olacak olan bu uygulama ile aynı anda iki uygulama kullanmanız mümkün kılınıyor.

Android akıllı telefonunuz veya tabletinize ücret ödemeden indirip kurabileceğiniz Parallel Space uygulaması temelde mobil cihazınızda yeni ve özel bir alan oluşturuyor. Bu alanda cihazınızda zaten kullanmakta olduğunuz oyun, anlık mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarını farklı hesaplarla da kullanabiliyorsunuz. Aynı cihaz üzerinden farklı hesapla giriş yapıp, onların kontrolünü elinize alabiliyorsunuz. Uygulamanın çalışma mekaniğini Windows bilgisayarlarda kullanılan Virtualbox’a benzetebiliriz. Bizim yazımıza konu olan uygulama ise bu işlemi Android işletim sisteminde gerçekleştiriyor.

Parallel Space mobil indir sayesinde Android akıllı telefonunuzda birden çok Facebook, Instagram, Twitter hesabı, WhatsApp hesabı, oynadığınız oyunlar için farklı hesaplar oluşturup, kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit ve karmaşadan uzak. Parallel Space ile farklı insanların bilgilerinize erişme riski olmadan cihazınızda alternatif uygulama ve hesaplarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Parallel Space İndir

Parallel Space yoğun olarak anlık mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarını kullanan kişiler için oldukça faydalı bir yapım. Tamamen ücretsiz bir yapım olan uygulama, akıllı telefon veya tabletiniz üzerinde oluşturduğu özel alan sayesinde hizmetlerini sunabiliyor. Parallel Space kullanmanızın en büyük sebebi aynı anda 2 WhatsApp hesabı kullanmak olacaktır.

Parallel Space ile 2 WhatsApp Nasıl Kullanılır?

 1. Sitemizdeki bağlantıya tıklayarak Parallel Space uygulamasını cihazınıza indirin.
 2. Uygulamayı açtıktan sonra seçeneklerden WhatsApp’ı işaretleyin.
 3. WhatsApp otomatik olarak uygulamanın oluşturduğu özel ve yeni alana kurulacaktır.
 4. Kurulum sırasında gerekli izinleri verin ve adımları takip edin. Çift SIM kart kullanmıyorsanız diğer mobil numaranızı istendiğinde yazın.
 5. Buradan sonra WhatsApp kurulumu tamamlanacak ve bundan sonra sadece konuşmalarınızı veya dosyalarınızı Parallel Space’in açtığı WhatsApp’a kopyalamanız kalacak, bunu gerekli görmüyorsanız yapmak zorunda değilsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Parallel Space Mobil İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?