Pirate Kings İndir
Pirate Kings İndir

Pirate Kings İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
 • Geliştirici:

  Jelly Button Games

 • Versiyon:

  6.3.0

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Pirate Kings İndir

Mobil oyunlar arasında klasikler arasına girmeyi başarmış olan Pirate Kings indir, keyifli yapısıyla görülmemiş bir deneyimi sizlere sunmak için karşınıza çıkıyor. Pirate Kings indirdikten sonra akıllı telefonunuz üzerinden bu bağımlılık yapıcı oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Gelişmiş oyun mekanikleri, renkli grafikleri, oyunun özgür bir hal almasını sağlamış. Kendi kategorisinde bağımlılık yapan oyunlar arasında olan yapım, her gün oynamak isteyeceğiniz şekilde bir oyun halini alıyor. Korsan oyunu olarak mobil uygulamalar arasındaki yerini alan Pirate Kings, temelde ada inşa etme üzerine kurulmuş. Oyun içerisinde korsan rolünde hedefinizdeki adayı elde etmek için çabalıyorsunuz. Bunu yapmaya çalışırken dünyadaki binlerce oyuncuya dahil olabiliyorsunuz. Bunlara Facebook arkadaşlarınız da dahil! Bu çevrimiçi etkileşim faktörü oyunu farklı bir atmosfere sokmayı başarıyor. Bu konudan bakıldığında farklı kitlelere ulaşmayı başardığını söyleyebiliriz. Yetişkinlerden genç kitlelere kadar çıkan kitle, böylece oyunun çok fazla kişi tarafınca oynanmasına zemin hazırlıyor. Oyuncu sayısının artması, yapımcıların işine yaradığı kadar biz oyuncuların da faydasına oluyor. Oyuncu sayısı artıkça alınan keyif de artıyor.

Hazine toplamak, rakip adalara saldırmak, adanızı geliştirmek ve diğer oyuncularla yarışmak için oyuna yerleştirilmiş olan çarkı kullanabiliyorsunuz. Oyundaki çark mekaniği, yapıma özgün bir sistem getirmiş. Oyundan aldığınız hazzın zirveye çıktığı rekabetçi mekanikler, Pirate Kings’in kitlesini mutlu etmeye yetiyor. Gün içerisinde oyunda sürekli aktif olarak gelişim yapmak ve adanızı kusursuzlaştırmayı düşünebilirsiniz. Adanıza yapılan rakip saldırılara karşı daha güvenli hale getirmek için tekrar çarktan faydalanmanız gerekiyor. Böylece gerçekleşme ihtimali bulunan saldırılara karşı adanızı sağlam zeminler üzerine kurabilirsiniz. Adanızı geliştirmek, saldırılara karşı direncinizi yükseltecektir.

Pirate Kings Android İndir

Çevrimiçi yapıyı seven kişiler tarafından sevilerek oynan Pirate Kings, Android işletim sistemini kullanan ve 4.1 üzeri sürüme sahip olan tüm akıllı telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Tamamen ücretsiz bir oyun olan Pirate Kings, satın alım mekanizmasına da sahip. Oyun içerisindeki altın ve benzer ögeleri gerçek para ile satın alarak oyundaki kuvvetinizi daha kısa süre içerisinde artırabilirsiniz. Pirate Kings indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kelime Bahçesi İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Pirate Kings İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?