Power Clean
Power Clean

Power Clean

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    LIONMOBI

Power Clean İndir

Power Clean; Android cihazınızın performansını artırmaya yönelik yapılan çalışmalardan biridir. Bu uygulama sayesinde cihazınızın içindeki lazım olmayan dosyaları temizleyebilir, yapacağınız çeşitli optimizasyonlarla da birlikte Android cihazınızın hızını ve performansını artırabilirsiniz. Power Clean apk uygulaması, Android işletim sisteminin şişme problemini çözümleyen en iyi optimize etme ve iyileştirme uygulamalarından biridir.

 

Power Clean indirerek programın pek çok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Power Clean tamamen ücretsizdir. Program içerisinde yer alan gereksiz dosya temizleyicisi, aygıt optimize edici aracı, bellek hızlandırıcısı, uygulama yöneticisi gibi pek çok içerik, Android cihazınız için ihtiyaç duyacağınız seçeneklerden oluşur. Bu seçeneklerin her birini hiçbir ücret ödemeden kullanarak cihazınızda farklı olanaklar elde edebilir ve cihazınızın çalışma hızını en üst seviyeye getirebilirsiniz.

 

Power Clean apk uygulaması içeriklerinden biri olan dosya temizleyicisi, cihazınızın ön belleğinde biriken dosyaları temizler. Böylece cihazınızın tam depolama kapasitesinden faydalanırsınız. Programın bellek hızlandırıcı özelliği ise cihazınızın RAM belleğini optimize eder. Bu şekilde de gereksiz yere arka planda çalışan programların önüne geçerek bellek performansını en üst seviyeye çıkartır.

 

Uygulamanın ayrıca içerdiği uygulama yöneticisi ise cihazınızdaki tüm uygulamaları siler ve çöp dosyalarla birlikte kaldırır. En rahatsız edici reklam içerikli uygulamalardan kurtulmanızı sağlar. Programın daha farklı özelliklerinden de faydalanmak isterseniz öncelikle onu kullanıp biraz kurcalamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Bu programla istediğiniz uygulamaları kilitleyebilir, sessiz bildirimler oluşturabilir, aygıt bilgilerine detaylıca ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Snapseed başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?