Retrica
Retrica

Retrica

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    bootstlab.com

Retrica ücretsiz İndir

Retrica uygulaması, Android’in en iyi fotoğraf düzenleyici uygulamalarından biridir. Üstelik Retrica full apk dosyası Google Play Store’da ücretli olarak bulunurken, biz tüm efektleri size sunuyoruz. Retrica apk ile neler mi yapabilirsiniz?

 

Özellikle Instagram sayfanızın takipçisi yüksekse profesyonel fotoğraflar paylaşmak istemeniz çok normaldir. Eskiden masaüstünde kullanılan PhotoShop programı en profesyonel uygulamaların başındaydı. Fakat artık daha kullanışlı, her an elimizin altında, telefon ve tabletlerimizle kısa sürede halledebileceğimiz uygulamalar önceliklerimiz arasında yer alıyor. İşte Retrica son sürüm apk uygulaması da hemen fotoğraflarınızı hazırlayıp paylaşım yapabileceğiniz bir uygulamadır.

 

Bilirsiniz ki çoğu arkadaşınız kullandığı fotoğraf uygulamaları sayesinde gerçekten uzak fotoğraflar paylaşıyor. Mesela teni bembeyaz oluyor, göz altları çok pürüzsüz görünüyor, tıpkı bir animasyon gibi burnu yok ediliyor. İşte bu yapay fotoğraflar sizin tarzınız değilse Retrica uygulaması tam size göredir. Çünkü çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerine öyle profesyonelce oynamalar ve düzeltmeler yapar ki, fotoğraflarınızda ne kadar iyi göründüğünüze inanamazsınız.

 

Bu uygulama ücretsiz fotoğraf düzenleyici uygulamalarından çok farklıdır. Çünkü uygulamayı sitemizden indirdiğiniz takdirde tüm efekt ve diğer özelliklere sahip olabilirsiniz. Dişlerinizi beyazlatabilir, estetik hareketler ile burnunuzu vücudunuzu küçültebilirsiniz. Göz renginizi değiştirebilir, makyaj yapabilirsiniz. Son derece doğal şekilde yapacağınız düzeltmeler ile uygulama kullanmış izlenimi vermeden harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Retrica ücretsiz tam sürüm programı ile hem eğlenip hem de güzel çalışmalar çıkartacağınızı düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?