Rock Hero 2 İndir
Rock Hero 2 İndir

Rock Hero 2 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Play365

 • Versiyon:

  2.10

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Rock Hero 2 İndir

Android müzik oyunları kategorisinde başarılı yapımlardan biri olan Rock Hero 2 indir, sunduğu oynanış mekanikleri, renkli grafikleri ve efsanevi Guitar Hero oyununu anımsatan işleyişiyle kullanıcıların beğenisini kazandı.

Rock Hero 2, müzik oyunu severlerin Android 4.0.3 ve üzeri sürüm ile çalışan akıllı telefonlarında kusursuz bir şekilde çalışıyor. Bir milyondan fazla indirme sayısına sahip olan uygulama, aldığı olumlu yorumlarla da başarısı kanıtmayı başarmış. Sadece 50 MB boyutundaki bir indirme işlemiyle cihazınıza kurabileceğiniz oyun ile siz de keyifli vakitler geçirebilir ve Android Guitar Hero deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun içerisinde oldukça güzel şarkılar bulunuyor, bu şarkıları oyun mekaniği ile beraber oynatmak isterseniz sitemiz üzerindeki bağlantıları kullanarak Rock Hero 2 oyununu indirebilirsiniz.

Akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanan Rock Hero 2, müziğin zevkini sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor. Oyunu oynayabilmeniz için gerekli olan kontrol mekaniği, kolay ve anlaşılır şekilde çalışıyor. Bu sayede doğru butonları takip ederek şarkıya eşlik etmeniz de mümkün oluyor.

Şarkıyı siz çalıyormuş hissi vermeyi başaran oyun, tüm şarkı koleksiyonunuzu akıllı telefonunuz vasıtasıyla yanınızda taşımanıza fırsat veriyor. Buna ek olarak seyircilerin önünde konsere çıkmış gibi bir hisse de kapılabilirsiniz. Kullanılan cihaza göre adapte olan  yapım, oynanabilirlik konusunda son derece başarılı!

Rock Hero 2, hemen başarılı olabileceğiniz bir oyun değil. İlk olarak basit seviyelerle işe koyulmalı sonrasında komplike bölümlere geçmelisiniz. Tempolu ve hızlı şarkılar çalmak yerine sakin şarkıları başlangıç için tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Zor şarkılara hazırlanırken, sevdiğiniz şarkılara denk geleceğiniz için bu süreç sizin için çok keyifli olacaktır. Sevdiğiniz şarkıyı çalarken zorlanıyorsanız parça değiştirmeden önce hafif templu şarkılarla alıştırma yapmanız gerekiyor.

Rock Hero 2 İndir

Yüksek puan toplamak için doğru notalara doğru anda dokunmanızı gerektiren yapım, sizi efsanevi bir gitariste çeviriyor. Müziğe ilginiz olsun olmanız Rock Hero 2 ile çok keyifli anlar geçireceksiniz. Ücretsiz olarak sunulan Rock Hero 2, Android 4.0.3 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda problemsiz bir şekilde çalışıyor. Oyunu indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan B612 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Rock Hero 2 İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?