Rules of Survival APK | Süper Uygulama Rules of Survival APK | Süper Uygulama
Rules of Survival APK

Rules of Survival APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  NetEase Games

 • Versiyon:

  1.18

 • Minimum Sürüm:

  4.0 ve sonrası

Rules of Survival APK İndir

Son yılların en popüler oyun türü olan “Battle Royale” yapımlarının mobil platformdaki örnekleri de büyük bir kitle tarafından tercih ediliyor. Rules of Survival APK, PUBG’nin resmi mobil oyunu piyasaya çıkmadan önce en başarılı mobil Battle Royale oyunu olarak anılıyordu.

Akıllı telefonlar için iyi seviyede grafiklere sahip, büyük boyutlu ancak optimizasyon problemleri ile dolu olmayan bir Battle Royale oyununun çıkmasını kimse beklemiyordu. Fakat çıktığı günden itibaren yayınladığı reklamlarla birlikte büyük kitlelere ulaşmayı başaran Rules of Survival, sunmuş olduğu harika deneyimle anlık kullanıcı patlaması yaşadı. Sözü daha çok uzatmadan sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Rules of Survival APK hakkında bilgileri aktaralım.

Rules of Survival APK

Mobil oyunların teknik özellikleri ile ilgileniyorsanız, bu oyunda kullanılan NVIDIA PHYSX fizik ve grafik motorunu daha önce duymuş olabilirsiniz. Bu oyun motoru Rules of Survival’ı bilgisayar seviyesine yakınlaştırmış. Güzel grafikleri ve Fortnite’ı gibi arcade öğeler içermeyen fizikleri ile PUBG’nin bilgisayalar sürümünde karşılaştığımız optimizasyon sorunlarını bizlere yaşatmıyor.

Alt tarafı mobil oyun, çok abarttınız diyebilirsiniz fakat Rules of Survival çıkışı ile beraber mobil oyun standartlarını bir üst noktaya taşımayı başardı. Büyük emek ve yatırım harcanmış olan oyun, kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. PUBG mobil alternatifi olarak piyasadaki yerini korumaya çalışan oyun haritasıyla da beklentileri karşılıyor. Haritanın her tarafında gerekli eşyaları bulabiliyorsunuz. Bu oyunda da bildiğiniz Battle Royale mantığı işliyor ve düşmanlarla çatışarak güvenli alana gidiyorsunuz.

Viral ve sponsorlu reklamlarla karşımıza sürekli çıkan “Rules of Survival” boş bir yapım değil, oynamaya başladığınızda bunu kendiniz de anlıyorsunuz. Takımlı, ikili ve tekli modlara yer verilen oyunda maç sırasında mikrofon sayesinde insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz. Bu özellik ile beraber komut ve taktik alışverişi yaparak takımınıza yön vermek ve eşya alışverişi yapmak mümkün hale getirilmiş.

Akıllı telefonunuzda PUBG Mobile dışında farklı bir Battle Royale oyunu oynamak istiyorsanız, Rules of Survival türünün en başarılı örneklerinden biri denebilir. Oyunun APK dosyasını sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vainglory APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Rules of Survival APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.