Scorp
Scorp

Scorp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    zzet Zakuto

Scorp Nedir

Her ne kadar bir Instagram ya da Facebook kadar meşhur olamasa da Scorp uygulaması için inanılmaz samimi bir ortam olduğunu söyleyebiliriz. Bu yerli uygulama öncelikle IOS kullanıcılar için gün yüzüne çıkmıştı. Sonunda 4.4 sürümü üzerinde Android kullanıcılarının da Scorp kullanabileceği haberi alındı.

 

Scorp sosyal medya uygulamasının diğerlerinden şöyle bir farkı var. Burada herhangi bir konuyu video çekerek tartışıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse; öğrenci halleri diye konu açıldı diyelim. Scorp kullanıcıları akıllarına gelen öğrenci tiplerinin taklitlerini yaparak hesaplarında paylaşırlar. Ortaya çok doğal ve komik görüntüler çıkar. Hatta bazı televizyon programlarında Scorp videoları paylaşılabilmektedir.

 

Scorp öncelikle IOS’ta meşhur oldu. Öyle ki Android’e gelene kadar 300.000’den fazla kullanıcı ile adını duyurdu. Bu da onun kullanıcılar tarafından ne kadar sevildiğinin kanıtıdır. Eğer siz de bayağı sosyal medya hesaplarından sıkıldıysanız, Scorp apk dünyasına atılmasını tavsiye ederiz. Bu sosyal medya uygulamasına saatlerini harcayabilirsiniz.

 

Tartışılması gereken konular bitmedikçe, Scorp da bitmeyecektir. Zamanla diğer ünlü sosyal medya hesapları kadar ünleneceğini düşündüğümüz bu uygulamayı zaman kaybetmeden kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Scorp kullanımı diğer sosyal medya hesapları gibi oldukça basittir. Sade ve basit bir ara yüze sahiptir. Üreticisi yerli olduğu için zaten Türkçe olarak üretilmiştir. Eğer ilginizi çeken bir uygulama olduysa Scorp indirme işlemini bu sayfadaki butondan yapabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?