Shazam Encore
Shazam Encore

Shazam Encore

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Shazam Entertainment

Shazam Encore İndir

Shazam Encore uygulaması, klasik bir müzik uygulamasından oldukça farklıdır. Shazam Encore günlük yaşantınızda kafanıza gereksiz yere takılan müzikleri bulmanızı sağlayan yardımcı bir araçtır. Eğer siz de sık sık müzik dinliyorsanız ve yeni duyduğunuz müziklerin kime ait olduğunu ya da şarkı adının ne olduğunu bulamıyorsanız bu program işinizi çok iyi görecektir.

Google Play Store’da 13 TL gibi bir fiyatı olmasına rağmen 1 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan bu program gerçekten işini başarıyla yapıyor. Gereksiz bir uygulamaymış gibi görünse de bu kadar çok kişinin tercih etmesinin bir sebebi olmalı diye düşünmelisiniz. Üstelik Shazam Encore indirme işlemini ücretsiz olarak sayfamızdan yapabilirsiniz. İndir butonuna tıkladığınız takdirde Shazam Encore Android Full apk uygulmasına sahip olacaksınız.

Artık Türkçe parçalar da veri tabanına eklendiği için biz Türkler tarafından da çok fazla kullanılan bir programdır. Neredeyse tüm cihazlar için ihtiyaç haline gelmiştir diyebiliriz. Shazam Encore Android uygulamasını biraz daha detaylı açıklamak isteriz. Diyelim ki, şu anda bir şarkı dinliyorsunuz ve çok hoşunuza gitti. Çalan şarkıyı Google arama butonuna yazmak da bir çözüm. Fakat dinlediğiniz şarkı yabancıysa bu durum biraz zorlaşacaktır. İşte o zaman Shazam Encore uygulamasına dinlediğiniz şarkıyı dinletin. Saniyeler içinde size aradığınız şarkıyı kimin söylediğini, şarkının adını ve daha pek çok bilgisini detaylarıyla size sunacaktır. Hatta isterseniz tek tuşla verdiği Youtube linki sayesinde şarkıyı tekrar tekrar dinleyebilir ya da cihazınıza indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turbo Cleaner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?