Skype
Skype

Skype

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Skype Limited

Skype İndir

Skype özellikle iş görüşmeleri için tercih edilen haberleşme programlarından biridir. Bu program ile bilgisayarınızda, tabletinizde ya da telefonunuzda internet aracılığı ile yazışabilir, görüntülü konuşabilir, gruplar kurabilir ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Konferans görüşmeleri için de çok kullanışlı olan bu program, işi bilgisayar olan kişiler için olmazsa olmazdır. İş arkadaşlarınızla uzaktan bağlantı kurarak şirketinizi yönetiyorsanız Skype indirmeden geçmeyin deriz. Hızlı bir şekilde haberleşme sağlayan Skype uygulaması konferans görüşmeleri ve çoklu mesajlaşma özellikleri sayesinde oldukça kullanışlıdır.

 

Skype üzerinden Dünya’nın diğer ucundaki arkadaşınıza kısa sürede bağlanabilirsiniz. Görüntülü çağrılar yapıp yüz yüze konuşabilirsiniz. Performansı son derece başarılı bir programdır. Aynı anda 25 kişiye birden görüntülü konuşma açabilirsiniz. Bu da iş görüşmeleri, iş mülakatları için çok kullanışlı bir özelliktir. Bir grup kurarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bu gruba 300 kişi birden ekleme yapmanız mümkündür.

 

Skype apk uygulamasının diğer bir kullanışlı özelliği ise cep telefonlarını ve sabit hatları düşük fiyatlarla arama imkânı vermesidir. Fakat Skype’tan Skype’a yaptığınız görüşmelerin ücretsiz olduğunu unutmayın. Ücretli olan özellik arkadaşlarınızın cep ya da ev telefonlarını aramanız için geçerlidir.

 

Skype full apk uygulamasında ayrıca çok komik görüntülü mesajlar da yer almaktadır. Arkadaşlarınızla sohbet ederken kendi tepkinize uygun ifadeler bulabilirsiniz. Skype uygulamasını akıllı telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda, MAC’lerde kullanabilirsiniz. Kullanmak için tek ihtiyacınız olan şey ücretsiz kablosuz ağ bulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?