Sleepo
Sleepo

Sleepo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Relaxio

 • Versiyon:

  1.3.0

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Sleepo İndir

Sınav stresi, aile, iş, arkadaş stresi ve daha nice stres yaynağı bulunuyor. Tüm bunlar, genelde uykusuz geceler geçmesine neden oluyor. Yatakta sürekli dönüp duruyor ve uykuya dalamıyorsanız Sleepo uygulaması sizlere çözüm olabilir.

Bir şeyler dinleyip uykuya dalamayan insanlardansanız, bu uygulama gözünüzü korkutmasın. Sessiz ve kapkaranlık ortamlarda uyumayı alışkanlık hale getirmiş olanlar Sleepo, bir şey dinlediğinizi size hissettirmiyor.

Uygulamanın görevini yerine getirdiğini 1 milyon indirme sayısına sahip olması ve 4,8 puan almış. Uygulamaya kimsecikler 1 puan vermemiş, bu uygulamalar için zor görülen bir durumdur.

Uygulama kendi içinde dört kategoriye açılıyor. Doğa ve Orman, Yağmur, Şehir ve Ev, Meditasyon ve Rahatlama adı altında kategoriler bulunuyor. Bir tane da favoriler adlı kategori bulunuyor, isterseniz seçtiğiniz sesleri sonra dinleyebilmek için kaydedebiliyorsunuz veya hazırlardan tercih yapıyorsunuz.

Herhangi bir kategoriden, istediğiniz seçleri seçip, ses seviyesini düzenledikten sonra dinlemeye alabiliyorsunuz. Buna ek olarak zaman ayarları da bulunuyor. İsterseniz saat veya dakika bazlı zaman ayarları da yapabiliyorsunuz ve hazır olanlardan seçim yapabiliyorsunuz.

Su ve Yağmur kategorisinde düşen yağmur, cama gelen yapmur ve şimşek çakması gibi sesler bulunuyor. Orman ve Doğa kategorisinde ise doğal seslere ek olarak kamp ateşi sesi de bulunuyor. Akan dere sesi, ateş sesi ve cırcır sesleri birleştiğinde bir kamp ortamındaymış havası oluşuyor.

Kimileri seyahat halinde araçlarda daha sağlıklı uyuyabiliyor. Uzun yollarda rahatça uykuya dalanlar için Ev ve Şehir kategorisi geliştirilmiş. Burada araç seslerine ek olarak ev aletlerinin de sesleri bulunuyor.

Sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulama, uyumaya ek olarak yalnızca odaklanma ve sakinleşmeye yönelik sesler de sunuyor. Meditasyon ve Rahatlama kategorisi bu ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Burada meditasyon seslerine ek olarak beyaz gürültü adında hem yetişkinler hem de bebekler için etkili sesler bulunuyor.

Bu kategoriler bana yetmiyor, sunulan seçenekler arasından kendi listemi oluşturacağım diyorsanız bunu da yapabiliyorsunuz. Sleepo’nun güzel yanlarından biri de internet bağlantısı olmadan çalışmayı sürdürüyor olması. İnternet bağlantısı olmadan sesleri dinleyebiliyor olmaz güzel bir artı!

Sleepo uygulamasını sitemizdeki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evernote başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Sleepo

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?