Smart IR Remote – AnyMote
Smart IR Remote – AnyMote

Smart IR Remote – AnyMote

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Smart IR Remote – AnyMote İndir

Smart IR Remote – AnyMote çok enteresan bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanırsanız telefonunuz ya da tabletiniz bir nevi kumanda görevi görecektir. Evinizde bulunan kumandalı elektronik cihazları kontrol etmenizi sağlayacaktır. Ancak bu program sadece Android kullanıcılar için geçerlidir.

 

Smart IR Remote – AnyMote indirirseniz bozulan ya da pili biten kumandalarınızı dert etmek zorunda kalmazsınız. Sürekli elinizde bulunan cep telefonlarınızla kanal değiştirme, açma kapama gibi kumanda ile yaptığınız pek çok işi yapabilirsiniz. Bu nedenden dolayı Android telefonunuzun ya da tabletinizin şarjı eskiye göre bir tık daha hızlı bitebilir. Fakat başarılı performansı sayesinde bu uygulamadan çok memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

 

Smart IR Remote – AnyMote apk uygulaması Google Playe Store’da 18 TL gibi bir fiyata satın alınabilmektedir. Sitemizden güvenli olarak indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Smart IR Remote – AnyMote indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sade ve basit arayüze sahip bir uygulama olduğu için hiç zorluk çekmeden kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. İlk defa indiriyor olsanız bile yardımsız olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Smart IR Remote – AnyMote uygulaması ile sadece televizyon değil aynı zamanda klima, uydu alıcısı, müzik çalar gibi araçları da telefonunuzla ya da tabletinizle kontrol edebilirsiniz. Her şeyin  kumandası ayrı olduğu için dağınıklığın da çok olduğunu bilirsiniz. Sürekli kullandığınız telefonunuzla hiç kumandaya ihtiyaç duymadan rutin kumanda işlemlerini yapmak harika değil mi?

 

Bu uygulama Android 4 ve üzeri işletim sistemleri ile uyumludur. Bünyesinde 7000’den fazla model kodunu barındırır. Dolayısıyla evinizde bulunan elektronik aletlerle uyum sağlaması da muhtemeldir.

Bir önceki yazımız olan Snapseed başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?