Snapchat
Snapchat

Snapchat

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Snapchat, Inc

Snapchat Yükle

Snapchat; son zamanların en çok sevilen sosyal medya hesaplarından biridir. Snapchat kullanıcıları takipçilerine 24 saatliğine yayınlanması şartıyla geçitli görüntüler, videolar, metinli anlık mesajlar paylaşabilirler. Eğer siz de sosyal medya kullanmayı seviyorsanız SnapChat namını mutlaka duymuşsunuzdur.

 

Snapchat uygulamasının en çok ABD’de kadınlar tarafından kullanıldığı tespit edilmiştir. Bu uygulama 2011 yılının Ekim ayında yayınlanmıştır. Son zamanlarda popülerliğini en üst sıralara taşımıştır. Google Play Store’da neredeyse 500 milyon kez indirilmiştir. Kullanıcıların pek çoğu uygulamaya 5 yıldız vermiştir. Hem IOS hem de Android kullanıcıları tarafından severek kullanılmaya devam etmektedir.

 

Snapchat apk uygulaması artılarının yanında eksi özelliklere de sahiptir. Mesela uygulama çok hızlı bir şekilde telefon bataryasını tüketmektedir. Buna rağmen kullanıcılar Snapchat kullanmaktan vazgeçememektedir. Bir diğer olumsuz özelliği ise içerikler genelde videolar tarafından oluştuğu için internet paketini su gibi tüketmektedir. Bu sorun için Snapchat “seyehat modu” çıkartarak mobil veri kullanımını en aza indirmeye çalışmıştır.

 

Snapchat’te paylaşılan postlara snap denmektedir. Siz de snap’lerinize çeşitli emojiler, yer bildirimleri ve durumlar ekleyerek paylaşabilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de sürekli değişen filtrelere sahip olmasıdır. Yüzünüzü şekilden şekle sokan bu filtreler inanılmaz eğlencelidir. Sırf bu filtrelere bakmak için bile Snapchat indirmenizi tavsiye ederiz.

Tüm gün paylaştığınızın snap’lerinizi telefonunuza ya da tabletinize slayt olarak indirebilirsiniz. Bu şekilde hatıralarınızı daha düzenli olarak saklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?