Snapseed
Snapseed

Snapseed

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Google

Snapseed İndir

Snapseed, en başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Rakiplerine göre daha profesyonel kullanış seçeneği sunduğu için oldukça dikkat çeken ve tercih edilen bir programdır. Eğer siz de fotoğraflarınızı düzenlemekten keyif alıyorsanız Snapseed uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

 

Snapseed diğer fotoğraf editleyici uygulamalardan farklı olarak çok fazla filtre ve efekt seçeneği sunar. Çünkü fotoğrafınızın belli bir noktasında detaylı olarak çalışmanızı sağlayan araçlara sahiptir. Otomatik olarak seçtiğiniz filtreler yerine parmağınızı aşağı yukarı ya da sağa sola sürükleyerek seçtiğiniz filtre ya da efektin oranını artırıp azaltabilirsiniz.

 

Snapseed indirme işlemini hem telefonunuza hem de tabletinize yapabilirsiniz. Özellikle büyük ekranlı telefonlarda ya da tabletler Snapseed ile fotoğraf düzenlemek inanılmaz eğlencelidir. Masaüstü bilgisayarlarda profesyonel photoshop kullanmaya alışkın kişiler Android cihazları için bu tarz kaliteli programlar bulmakta zorlanıyor. İşte Snapseed size bu şansı veriyor.

 

Snapseed’in filtre efekt dışında pek çok işe yarar özellikleri daha vardır. Bu uygulama ile renk ayarı yapma, döndürme, kırpma, düzeltme gibi basit işlemler yapabilirsiniz. RAW formatındaki fotoğraflarınızı geliştirebilirsiniz. Renk ve kusurları düzeltebilirsiniz. Serbest ya da belli oranlarda küçültme yapabilirsiniz. Yatay ve dikey eksenlerle perspektifi ayarlayabilirsiniz. Fırça ile istediğiniz bölgelere efekt uygulayabilirsiniz. Mesela belirli bir noktayı netleştirirken diğer kısımları bulanıklaştırabilirsiniz. Yine belli noktalarda hassas seçim ve iyileştirmeler yapabilirsiniz. Arka planı bulanıklaştırarak fotoğrafınızı profesyonel bir kamerayla çekilmiş izlenimi verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TuneIn Radio Pro başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?