Sniper 3D İndir
Sniper 3D İndir

Sniper 3D İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Fun Games For Free

Sniper 3D APK İndir

Sitemiz üzerinden indirebileceğiniz Sniper 3D oyunu, Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz en başarılı keskin nişancı oyunlarından biridir.

Sniper 3D APK dosyasını, akıllı telefon veya tabletinize indirip oyunun keyfine varabilirsiniz. Keskin nişancı oyunları arasında 3 boyutlu kaliteli grafikleriyle öne çıkan oyunda sevgilisinin kaçırılmasının ardından paralı asker olma kararı alan bir askeri yönetiyoruz. Keskin nişancılık konusunda oldukça başarılı olan karakterimizi yönetirken ABD sokaklarında zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz.

En pahalı veya en iyi akıllı telefonlara sahip olmasanız bile rahatlıkla çalıştırabileceğiniz Sniper 3D oyununda sürekli aynı şeyleri yapmıyorsunuz. Görev bazı ilerleyen oyunun görselleri son derece başarılı olmuş. Silahınızı ateşledikten sonra hedefinizin vuruluş anını slow-mo yani ağır çekimde görebiliyorsunuz. Oyunda intikam düşüncesiyle ABD sokaklarını temizleyen bir keskin nişancıyız. Hedef olarak elimize ulaşanları silip atıyoruz. Her bölümün başında hedef ile ilgili bilgiler aktarılıyor. Bu bilgiler kısa olsa da oyunun içine girmeniz konusunda yardımcı oluyor. Bu bilgilerin arasında rakibinizi nasıl öldürmeniz gerektiği ile ilgili de detaylar yer alabiliyor.

Görevleri tamamlayarak ilerledikçe silahımızı da geliştirmemiz gerekiyor. Oyunda çeşitli silahlar mevcut, görevlerde başarılı oldukça elde ettiğiniz paralarla silahları açabiliyor ve mevcut silahlarınızı geliştiriyorsunuz. Oyunun başındaki silahla oyunu tamamlamanız mümkün olmadığı için silah gelişim ve değişimine önem göstermelisiniz.

Sniper 3D APK İndir

Oyunun ilk seviyeleri eğitim gibi geçiyor. Bu görevlerde oyunun kontrolleri ve mekaniği hakkında bilgi ediniyorsunuz. Hedefiniz mücadele öncesinde gösteriliyor ve neden hedef olarak seçildiği de açıklanıyor. Tetiği çekerken içinizin rahat olması sağlanıyor, diyebiliriz.

Hedefi vuramazsanız ekranınızda bir değişiklik olmuyor, eğer hedefinizi vuracak olursanız merminin silahtan çıkışı ve hedefle temas edişi biraz önce belirttiğimiz gibi ağır çekimde gösteriliyor. Bu sahnelerdeki kanlı grafikler dolayısıyla oyunun çocuklara yönelik olmadığını belirtelim.

Oyunun görevleri de tekdüze gitmiyor, sizlere farklı türlerde görevler veriliyor. Görevlerde ilerledikçe para kazanıyorsunuz ancak daha hızlı ilerlemek için gerçek para kullanarak oyun parası alabilirsiniz.

Sniper 3D APK oyununu sitemizdeki bağlantıları kullanarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?