Solo Launcher
Solo Launcher

Solo Launcher

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Solo Launcher Team

 • Minimum Sürüm:

  4.0

Solo Launcher İndir

Solo Launcher uygulaması telefonundan sıkılan fakat henüz yenisini alacak bütçeyi ayarlayamayan gençler için harika bir seçenek! Solo Launcher apk ile telefonunuzu tamamen kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Peki tam olarak Solo Launcher programı nedir? Bu program android uygulamalar arasında en çok kişiselleştirme özelliğine sahip, başlangıç olarak 50 milyon kişi tarafından kullanılan ve Türkiye’de Google Play Store verilerine göre günden güne artış gösteren harika bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Solo Launcher ile android işletim sistemli telefonunuzun normal temasını, özelliklerini, yazı fontlarını ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Bunun için Solo Launcher Clean Clever temasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Solo Launcher apk’nin 300’ün üzerinde kişiselleştirme ayarı ve yaklaşık 5000 adet ücretsiz tema, SMS, mail iconları bulunmaktadır. Ayrıca cevapsız aramaları icon ile gösterebilir, binlerce yepyeni widget kullanabilir, istediğiniz uygulamayı gizleyebilir, ekranınızda 9 farklı parmak hareketi ile özelliklere ulaşabilirsiniz.

Dosya boyutu yaklaşık 3.8 MB olup, 4.0 ve üzeri Android işletim sistemine sahip kullanıcılar yararlanabilmektedir. Şimdilik program dilinin İngilizce olduğunu belirtmek isteriz. Umarız en kısa zamanda Türkçe olarak da bir güncelleme gelir. Reklamsız Solo Launcher ücretsiz olarak indirmek için hemen sitemizdeki butona tıklayın ve hiçbir masraf yapmadan yepyeni telefonunuza kavuşmanın keyfini çıkarın. Telefonunu farklı kullanmayı sevenlerin ilk tercihlerinden biri olan bu telefon kişiselleştirme uygulamasını siz de çok seveceksiniz!

 

Bir önceki yazımız olan TV8 Yan Ekran başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Solo Launcher

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?