Swarm
Swarm

Swarm

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Swarm

Swarm İndir

Başlarda Foursquare olarak kullandığımız check-in yapma uygulamasını artık Swarm adıyla kullanmaktayız. Foursquare tarafından geliştirilen ve arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu bildirmek için yer bildirimi yapmanızı sağlayan bu programı biraz daha yakından tanıyalım.

 

Swarm full apk dosyası Google Play Store’da yer almadığı için web sitemiz www.superuygulama.com üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Swarm indirten sonra pek çok uygulama gibi bu uygulamaya da Facebook ile bağlanabilirsiniz. Ya da dilerseniz kendinize e mail adresinizle yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

 

Swarm uygulaması genellikle gençler tarafından tercih edilir. Arkadaşlarınızın isimlerini aratarak ya da Facebook arkadaşlarınızla bağlantı kurarak arkadaş listenizi çoğaltabilirsiniz. Bu program sadece gittiğiniz yerlerde, nerede olduğunuzu belirtebilmeniz için üretilmiştir. Yediğiniz yemeğin, gezdiğinizin mekânın ya da yaptığınızın aktivitenin fotoğrafını yer bildiriminizin altında paylaşabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflara kısayollardan çeşitli iconlar ekleyebilirsiniz.

 

Gün geçtikçe geliştirile Swarm programına özelden mesajlaşma özelliği getirilmiştir. Aynı şekilde arkadaşlarınızın yaptığı yer bildirimlerine yorum yapabilir ve beğenebilirsiniz. Swarm Android pek çok Android kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

 

Swarm’da tıpkı diğer sosyal medya hesapları gibi arkadaş listenizi oluşturmanıza olanak sağlar. Tanımadığınız kişilerden gelen davetleri geri çevirebilir ya da onları engelleyebilirsiniz. Check-in’lerinizi sadece arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Yaptığınız check-in’lerde o adresin listesine isminiz kaydedildiği için, o adreste bulunan başka kişiler tarafından arkadaş olarak eklenmeye devam edeceksiniz. O kişiyle tanışıp tanışmamak tamamen size kalmıştır. Ayrıca Swarm profilinizde küçük bir biyografi oluşturabilmeniz de mümkündür.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?