Swift Wifi
Swift Wifi

Swift Wifi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    DotC United Swift Team

  • Minimum Sürüm:

    4.0.3 ve sonrası

Swift Wifi İndir

Swift Wifi bir çeşit Android internet bağlantısı güçlendirme uygulamasıdır. Eğer siz de telefonunuzun Wifi çekim gücünün düşük olmasından şikâyetçiyseniz Swift Wifi apk indirmenizi tavsiye ederiz. Peki, Swift Wifi nasıl çalışır?

Program Swift Wifi Team tarafından geliştirilmektedir ve tamamen ücretsiz olarak hizmetimize sunulmuştur. 20 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahip olması onun ne kadar başarılı olduğunun kanıtıdır. Bağlanmış olduğunuz kablosuz ağda bir sorun varsa, bu noktada program devreye girip sorunu çözer. Yani ücretsiz Wifi bağlanma değil, olan bağlantıyı güçlendirme ve yönlendirme programıdır. Zararlı ışınların etkisini azaltarak tasarruf sağlar ve böylece Android telefonunuzun performansını artırır.

Uygulamayı kapatmak isterseniz zamanlama oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Wifi bağlantınız olmadığı zaman program otomatik olarak kendini kapatma özelliğine sahiptir. Ücretsiz Swift Wifi ile güvenli bir şekilde internete bağlanabilirsiniz. Bir ağa bağlandığınızda sizden tekrar şifre istemez. Üstelik aynı anda birden fazla kullanıcıya hizmet etme özelliğine sahiptir.

Swift Wifi ile kablosuz ağ sinyal gücünüz çok kuvvetli olacaktır. Bilgilerinizi gizli tutacağından emin olabilirsiniz. Programı tanıyınca internette gezinmenin ne kadar keyifli ve hızlı olduğunu anlayacaksınız.

Özellikle sık sık seyehat ediyorsanız, gittiğiniz yerlerde Wifi bağlantılarının yavaşlığından muzdaripsiniz demektir. İşte bu uygulama ülke sınırlaması olmadan, bulunduğunuz yer her yerde Wifi bağlantısını kaliteli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Böylece telefonunuzun hücresel bağlantısını kullanmak zorunda kalmaz ve gereksiz harcamalardan uzak durursunuz.

Bir önceki yazımız olan Turbo Cleaner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?