Telegram Messenger
Telegram Messenger

Telegram Messenger

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    Telegram LLC

Telegram İndir

Telegram Messenger günümüzde tercih edebileceğiniz harika mesajlaşma programlarından biridir. Uygulamanın hem Android hem de IOS versiyonlarına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Telegram Messenger kullanmanın avantajlarını sayınca ona sahip olmak isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Telegram Messenger indirmek için hiçbir masraf yapmanıza gerek yoktur. Kullanımı son derece basittir. Her yaş seviyesi için uygun bir uygulamadır. Telegram Messenger apk ile hem mesaj gönderebilir hem de konuşma yapabilirsiniz.

 

Peki, bu programı rakiplerinden önde kalan en önemli özelliği nedir? Bildiğiniz gibi en meşhur mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’ta bile 1 dakikadan fazla video paylaşımı yapamazsınız. Fakat Telegram Messenger ile 1 GB büyüklüğünde videoları bile kolayca paylaşabilirsiniz!

 

Küçük boyuta sahip olduğu için telefonunuzu ağırlaştırmadan kaliteli bir kullanım desteği sağlar. En hızlı ve en güvenilir iletişim programlarından biridir. Yani, eğer adını daha önceden duymadıysanız, onun diğerleri gibi sahte bir yazılım olduğunu düşünmeyin.

 

Telegram Messenger full apk dosyası ile gruplar kurabilirsiniz. Bu gruplara 100 kişiye kadar ekleme yapabilirsiniz. Üstelik program bulutlar üzerinde depolama yaptığı için, istediğiniz zaman eski mesajlarınıza ulaşabilirsiniz. En güzeli de kıyısında köşesinde bir tane bile reklam içermemesidir. Etraftan çıkan sinir bozucu reklamlar olmadan rahat bir şekilde mesajlaşmaya ya da konuşmaya devam edebilirsiniz.

 

Telegram Messenger hem bir mail hem sms hem de telefon görevi görmektedir. Bu program sayesinde iletişim dışında her türlü dosyaları karşı tarafa aktarmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Snapseed başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?