Temple Run 2 APK
Temple Run 2 APK

Temple Run 2 APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Imangi Studios

 • Versiyon:

  1.50.1

 • Minimum Sürüm:

  4.0 ve sonrası

Temple Run 2 APK

Temple Run 2, son derece yenilikli özelliklerle birlikte ilk oyunun özünü bozmadan karşımıza çıkıyor. Temple Run’ın ilk oyununu zevk alarak oynadıysanız, ikinci oyunda da keyifli vakit geçireceksiniz.

İlk yapımda sıklıkla karşılaştığımız tutuk animasyonların yerini akıcı grafikler almış. Karakter tasarımları da çok daha estetik gözüküyor. Mekan tasarımlarının daha sivrileştirilmiş olmasının bunda etkisi olabilir. Yolların tamamı artık düz değil ve eğimli yollarla da karşılaşıyoruz. Bu sayesede koşma mekaniği daha akıcı oluyor.

Temelde ilk oyunla aynı şekilde kontrol edilen Temple Run 2, bu defa kovalamacaları deniz seviyesinden göklere taşıyor. Metrelerce yükseklikte koşuyor ve düşecek olursak hayatımız bir film gibi gözümüzün önünden geçecek. Oyundaki Green Gem sayesinde öldüğünüz yerden devam edebiliyorsunuz. Bu eşyaya seviye atladıkça veya gerçek para vererek sahip olabiliyorsunuz. Bu gemleri hem ölümden geri gelmek hem de özel puanları aktif etmek için kullanabiliyorsunuz. Temple Run 2 ile ödeme sistemi biraz daha öne çıkarılmış.

Oyunun dinamikleri hakkında konuşmaya devam edecek olursak, akıcılık bölüm tasarımlarında kendisini gösteriyor. Temple Run 2’de artık sadece koşmuyoruz. Uçurumların arasında sallanabiliyor, madenlere girip maden arabalarında yolumuza devam edebiliyoruz. Oyuna eklenen bir yenilik ise peşimizdeki goril. Artık üç farklı maymundan değil, tek bir gorilden kaçıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz yenilikler haricinde birinci oyunla neredeyse aynı oyun mekaniklerine sahip olan yapımda, önceki oyunda hissedemediğimiz “koşuyor olma” hissini güzel bir şekilde aktarmışlar. 3 boyutlu bir yapısı olan oyun, sonradan 3d’ye evrilmiş oyunlar gibi durmuyor. Gözlerinizi yormuyor, rahatsızlık vermiyor ve birinci oyunun keyfini aktarmayı sürdürüyor.

Indiana Jones atmosferinde geçen oyunda, tahtaları kopuk köprüler, uçurumlar, alevler, iplere tutunarak ilerlemek gibi heyecan verisi faktörler bulunuyor. Oyunda ana karakterin haricinde 3 farklı karakter daha bulunuyor, bunları zamanla açabiliyorsunuz.

Imangi Studios tarafından hazırlanan oyun, ilk yapıma göre kendisini geliştirerek başarılı bir hale gelmiş. Oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor, en büyük artısı bu diyebiliriz. Temple Run 2 APK dosyasına da sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Temple Run bağımlılığını bu yapımda devam ettirmek isteyenler sitemizdeki bağlantıları kullanarak oyunu edinebilirler.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Temple Run 2 APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?