Trivia Crack
Trivia Crack

Trivia Crack

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Etermax

Trivia Crack İndir

Trivia Crack Türkçe bize kalırsa bu zamana kadar gelmiş geçmiş en eğlenceli bilgi yarışması oyunları arasında enlerdendir. Büyük küçük demeden herkesin severek oynadığı Trivia Crack apk uygulamasını gelin biraz daha yakından tanıyalım.

Bu oyun Google Play Store verilerine göre 5 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş. Oyun o kadar sürükleyici ki, genel kültürüne güvenmeyen birini bile çekmeyi başarıyor. Çünkü sadece Android değil IOS kullanıcılarının profillerine de erişerek binlerce kişiyle düello yapabiliyorsunuz.

Oyunun içinde bilim, edebiyat, tarih, spor, coğrafya, sanat gibi kategoriler var. Her bir kategori farklı renklerle sembolleştirilmiş. Ayrıca her bir sembolün de farklı bir iconu var. Uygulamayı Facebook hesabınızla senkronize ederek, Facebook arkadaşlarınızla da yarışabilmeniz çok eğlenceli oluyor. İsterseniz rastgele rakip seçerek tanımadığınız biriyle yarışabilir, aynı zamanda oyun içinde sohbet edebilirsiniz.

Öncelikle bir grup içinde mi yoksa iki kişilik mi yarışacağınızı seçiyorsunuz. Gruplu olan bölümde aynı anda herkese aynı sorular gidiyor ve en kısa sürede en çok soruyu bilen kişi yarışmayı kazanıyor. Karşılıklı olan bölümde ise sırası gelen kişi çarkı çeviriyor ve hangi kategoride soru cevaplayacağını seçmiş oluyor. Çıkan soruların hepsi başka kullanıcılar tarafından belirleniyor. Dolayısıyla cevabının yanlış olduğunu düşündüğünüz soruya itiraz edebilirsiniz ya da siz de yaratıcı sorularınız varsa oyunun hafızasına kaydedebilirsiniz. 3 soruyu arka arkaya bildiğinizde, 3. soru hangi kategoriye aitse, o kategorinin iconuna hayat vermiş oluyorsunuz. 6 kategoriyi ilk tamamlayan kişi oyunu kazanmış oluyor.  Siz de çok eğlenceli olan Trivia Crack hemen indirin!

Bir önceki yazımız olan Wattpad başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?