Tumblr
Tumblr

Tumblr

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Tumblr

Tumblr İndir

Tumblr, oldukça meşhur olan ve gün geçtikçe kullanıcısı artırmayı başaran sosyal medya ağ uygulamalarından biridir. Tumblr hesabınız ile fotoğraf, yazı, video ve daha fazlasını paylaşabilirsiniz.

Tumblr Android uygulaması son derece basit bir kullanıma sahiptir. Uygulamayı kullanmaya başlar başlamaz neler yapabileceğinizi çok kısa bir sürede anlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz Tumblr indirmek için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Tumblr hesabınızı kullanarak yeni gönderiler oluşturabilirsiniz. Takip ettiğiniz blogger’lar varsa, onların paylaşmış olduğu gönderileri doğrudan okuyabilirsiniz. Hesap ayarlarınızı yönetebilirsiniz. Bunlar için uzunca vakitler harcamanıza, reklamlar uğraşmanıza gerek yoktur.

 

Tumblr ara yüzü son derece eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Hesabınıza web üzerinden giriş yapsanız bile indirmiş olduğunuz Android sürümü sizi doğrudan takip ettiğiniz blog’lara götürecektir. Hangi blog’larla ilgileniyosanız, o blogger’ların yazıları ve bildirimleri ana akış şemanızda düzenli bir şekilde yer alacaktır. Buradan ise kontrol paneline yönlendirecektir. Birkaç öğe dışında Tumblr’ın web sürümüyle çok benzer olan Tumblr apk uygulamasını severek kullanacağınızı düşünüyoruz.

 

Tumblr açtığınızda ekranın üst kısmındaki gezinti çubuğundan kendi profil sayfanıza geçiş yapabilirsiniz. Buradan da gönderi oluşturma sayfasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her türlü yazı, fotoğraf, alıntı, sohbet, bağlantı ya da video gönderi paylaşmanız mümkündür. Anında paylaşım imkânı sayesinde internette güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Paylaşımlarınızı ayrıca taslak olarak kaydedebilir ve dilerseniz belirlediğiniz bir tarihte paylaşım yapabilirsiniz. Bu özellik en çok takipçisini artırmak isteyen kullanıcılar için çok kullanışlıdır. İnternetin en çok kullanıldığı saatlerde ayarlama yaparak daha fazla kitleye ulaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?