Turbo Cleaner
Turbo Cleaner

Turbo Cleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    HazzelApps

  • Minimum Sürüm:

    4.0.3 ve üzeri

Turbo Cleaner İndir

Turbo Cleaner; Android için güvenilir virüs ve sistem temizleme programıdır. Eğer siz de Android cihazınız için anti virüs programı arıyorsanız bu programı denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Gelin onu daha yakından tanıyalım.

Turbo Cleaner apk uygulaması cihazınızı tamamen koruma altına alır. Cihazınızın performansını düşüren ve kullanımını yavaşlatan dosyalardan kurtulmanızı sağlar. Bu sayede Android telefonunuzu çok daha hızlı bir şekilde, gereksiz zaman kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz. Turbo Cleaner indirdiğiniz zaman bundan sonra yapacağınız işlemlerde acaba telefonuma virüs girecek mi kaygısı yaşamazsınız. Çünkü siz telefonunuzu kullanırken, eğer tehlikeli bir adım atacak olursanız ekrana uyarı gelecektir. Yani telefonunuz her daim koruma altındadır.

Android telefon ile güvenli bir şekilde internette dolaşmak için anti virüs programı kullanmak şarttır. Turbo Cleaner, Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği sistem temizleme uygulamalarından biridir. Program, telefonunuzu tehdit eden her türlü yazılımı arındırarak koruma sağlar. Programı kullanmaya başladığınız zaman cihazınızın eskiye nazaran ne kadar hızlandığını fark edebilirsiniz.

Bu uygulama TurbocDev firması tarafından geliştirilmektedir. Turbo Cleaner Android telefonunuzun kullanım ömrünü uzatmayı amaçlamaktadır. Cihazı zararlı yazılımlardan koruyan ve kullanımı kısıtlayarak cihazı zorlayacak dosyaların yüklenmesine engel olup, varsa daha önceki kötü yazılımları temizleyip daha hızlı ve kesintisiz performans sağlayan bu programı siz de çok seveceksiniz.

Günümüzde internetsiz yaşam düşünemiyoruz fakat bunun dezavantajlarını da dikkate almalıyız. Gün geçtikçe daha çok kullanıcı kitlesine sahip olan ağ bağlantıları, gün geçtikçe de cihazları daha kolay çökertebilir hâle geliyor. Bu yüzden üşenmeyin ve bir defalığına mahsus Turbo Cleaner – Boost Clean uygulamasını telefonunuza kurarak virüslere karşı önlem alın.

Bir önceki yazımız olan Alarmy Alarm Uygulamasını İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?