TV8 Yan Ekran
TV8 Yan Ekran

TV8 Yan Ekran

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    TV8

TV8 Yan Ekran Uygulaması

TV8 Yan Ekran uygulaması tüm kış TV8 programları izlemeyi sevenler için çok eğlenceli bir uygulamadır. TV8’in eğlenceli yarışmalarını izlerken kendinizden geçiyor ve siz de programa dahil olmak için can atıyorsanız mutlaka TV8 Yan Ekran apk indirmelisiniz.

Bu uygulama ile TV8 yarışmalarında jüri olabilir, program çekimlerine katılma hatta ödül kazanma şansına bile sahip olabilirsiniz! Nasıl mı?  TV8 Yan Ekran uygulaması kullanıcılara TV8 yayınlarıyla etkileşim kurma imkânı sunan resmi bir TV8 uygulaması olarak tanımlanabilir.

Bu güzel uygulamayı kullanabilmek için Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ya da tablete sahip olmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu uygulama TV8 yayınlarına katılım şansını parmaklarımızın ucuna getiriyor. Bildiğiniz gibi TV8 üzerinde birçok eğlenceli yarışma programı ve seyirci yorumlarına bağlı olarak ilerleyen programlar var. Bu yarışmalarda ve programlarda TV8 seyircilerinin verdiği oylar ve yorumlarla yarışma sonucu belirleniyor. İşte bu oy verme ve yorum yapma işini TV8 Yan Ekran uygulaması üzerinden yapabiliyorsunuz.

TV8 Yan Ekran uygulaması ile sadece yorum yapma ve oy vermekle kalmayıp,  kanalda dikkatinizi çeken ve sizde merak uyandıran konuları da soru olarak hazırlayıp yayın ekibine iletebiliyorsunuz! Hatta yayınların çekimi sırasında yakalanmış özel kamera arkası görüntüleri bile uygulama üzerinden izleyebiliyorsunuz. Yine uzun reklamlardan sonra açıklanan anket sonuçlarını reklamları beklemeden uygulama üzerinden kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamayı sitemiz üzerinden indirdikten sonra Facebook veya Twitter hesabınız üzerinden giriş yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Viber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    TV8 Yan Ekran

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?