UpCall | Süper Uygulama UpCall | Süper Uygulama
UpCall

UpCall

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    UpCall

UpCall İndir

Bilinmeyen numaraları öğrenmek istiyorsanız ve daha önceki denemelerinizde başarısız olduysanız bir de UpCall uygulamasını kullanmayı deneyin. Bu uygulama önceki kullandıklarınıza göre daha farklı özelliklere sahip olabilir.

UpCall apk uygulaması Turkcell girişimciliği ile ortaya çıkmıştır. Yabancı numaralardan arandığınız zaman telefonu açıp açmamakta kararsız kalıyorsanız bu program tam size göredir. Çünkü UpCall programı siz telefonunuzda kayıtlı olmayan numaralar tarafından arandığınız zaman anında ekranda sizi kim aradığını söyler. Çok iyi değil mi?

 

UpCall uygulamasının anında telefon sahibini ekranda gösterme özelliği sizin hem o telefonu kaçırmamanızı sağlar hem de zaman kaybını önler. Daha sonradan numaranın kime ait olduğunu araştırmak için ya çok zaman harcar ya da gereksiz ücretler ödeyerek bu tarz yardım kanallarıyla iletişime geçmeniz gerekir. Tamamen ücretsiz UpCall uygulaması ile bunlara ihtiyacınız kalmaz.

 

Yabancı numarayı bulma programı aynı zamanda rehberi yanlışlıkla silinen kişiler için de oldukça kullanışlıdır. Rehberiniz silindiği zaman arkadaşlarınız ve akrabalarınız tarafından arandığınızı görememek can sıkıcıdır. İnsanlara bunu söylediğinizde bahane gibi gelir. UpCall sayesinde kimseye rehberinizin silindiğini söylemek zorunda değilsiniz. Zaten onlar sizi aradığında hiç silinmemiş gibi kim oldukları ekranda görünecektir.

 

Programın başka güzel özellikleri de var. Mesela almak istediğiniz hizmeti yazarak çevrenizdeki en yakın işletmelerin telefonlarına anında ulaşmanıza da imkân sağlıyor. Görsel olarak da çok şık bir programdır. Programın boyutu telefondan telefona değişir.

Bir önceki yazımız olan Meter APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.