Vainglory APK | Süper Uygulama Vainglory APK | Süper Uygulama
Vainglory APK

Vainglory APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Super Evil Megacorp

 • Versiyon:

  3.6.0

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Vainglory APK İndir

Grafikleri, karakter tasarımı ve grafikleriyle bilgisayarlarımızda görmeye alıştığımız MOBA türünü mobil cihazlara getiren Vainglory APK, tamamen Türkçe desteği sunarak Türk oyuncuların gönlünü kazanıyor.

Super Evil Megacorp’un geliştirdiği Vainglory adındaki yapım MOBA türünün PC platformunda gördüğümüz heyecanını eksiltmeden akıllı telefonlara taşımayı başarmış. Oyuncuların istedikleri zaman istedikleri yerde alıştıkları MOBA deneyimlerini yaşayabilecekleri Vainglory yapımında, size uyan kahramanları seçerek düşmanlarınızla mücadele edebilirsiniz.

Keskin nişançı, koruyucu, büyücü, suikastçı gibi sınıfların bulunduğu 20’yi aşkın kahraman arasından seçiminizi yapabiliyorsunuz. Kahramanlardan altı tanesini oyun sizlere bir ücret talep etmeden veriyor. Oyundaki amacınız, takım arkadaşlarınızla beraber kendi üssünüzü savunup karşı tarafın üssünü yıkmak. Yani bildiğiniz MOBA deneyimini sunan oyunu rakiplerinden harita yapısı ayırıyor diyebiliriz. Karşı üssü yıkmak için karşınıza gelen düşman ve yaratıkları yenmeniz gerekiyor.

Akıllı telefon oyunları arasında en kaliteli görselleri sunan Vainglory APK, karakterleri, yüksek detaylar sunan haritası ve aksiyonuyla 60fps oyun zevkini dokunmatik ekranlarda yaşatıyor.

2015 senesinde tüm dünyada eş zamanlı olarak çıkışını yapan Vainglory, bir yıldan kısa sürede topluluklar kurarak Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da 350 bin dolardan fazla ödülün dağıtıldığı ödüllerin verildiği turnuvalar düzenledi. Son aylarda Super Evil Megacorp firması, Twitch ile anlaşmalar yaparak oyunu daha fazla kişiye erişmeyi hedefliyor.

Sezonluk olarak gerçekleştirilen turnuvalarda amatör oyunculardan profesyonel oyunculara kadar her türden kullanıcı mücadeleye girebiliyor. Hem takımlar hem de bireysel oyuncular, 3 ay boyunca devam eden turnuvalarda rol alabiliyorlar.

Vainglory, 5v5 ve 3v3 olarak 5, 10 ve 25’er dakikalık eğlenceli ve farklı modlar sunan bir mobil MOBA olarak bizlere hizmet veriyor. Taktiklerle dolu savaşlara 36 farklı karakterden tercih yaparak girebiliyorsunuz, her karakterin Nadir-Efsanevi arasında dağılan onlarca kostümü bulunuyor. Oyuna belirli aralıklarla dahil edilen kostümler ve yeni karakterlere ek olarak, güncellemelerle beraber dahil edilen yenilikler yapımcıların oyuna olan ilgisini ortaya koyuyor.

Vainglory APK

Oldukça anlaşılır ve rahat bir oynanışı bulunan oyunda bulunan karakterlerin tanıtım videoları, yetenekleri ve ipucları kullanıcılara aktarılıyor. Karakterler ve oyun gidişatı hakkında böylece bilgi sahibi olduğunuz için Vainglory APK dosyasını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirip, oyuna başlasanız bile problem yaşamıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Kaave Falı APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Vainglory APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.