Vegas Gangsteri APK
Vegas Gangsteri APK

Vegas Gangsteri APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Gameloft

 • Versiyon:

  3.8.1a

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Vegas Gangsteri APK İndir

Mobil oyunlar son yıllarda büyük gelişmeler gösteriyor. Eski bilgisayarlarımızın bizlere sunduğu görselliği akıllı telefonlarımızdan alabiliyoruz. Vegas Gansteri APK, bu görsel şöleni sunmayı başaran oyunlardan sadece biri!

Son derece etkileyici bir senaryosu bulunan Vegas Gangsteri, uygulama marketindeki diğer gangster oyunlarına göre çok başarılı! Oyun, karakterimiz Jason’ın mafya babası Frank tarafından tehdit edildiği sahne ile başlıyor.

Frank, karakterimizden yapılacak dövüş sırasında bizden nakavt olmamızı talep ediyor ancak kendini dövüşe kaptıran karakterimiz karşı taraftaki adamı nakavt ediveriyor. Mafya babası ile bu şekilde ters düşünce mecburen başlıyoruz kaçmaya! Bize yardımcı olan Vera eşliğinde kaçıştayken, bir gangstere dönüştüğümüzü fark ediyoruz.

Senaryoya oldukça güzel bir hikaye dahil edilmiş. Oyunda uzaylılar bile bulunuyor, saçma gelse de oyuna farklı bir yön katmayı başarmış. Oyun karakterleri hikayeye çok güzel oturtulmuş. Senaryo adeta bir film gibi diyebiliriz. Vegas Gangsteri, Gameloft tarafından geliştirilmiş olsa da oyun sırasında GTA serisinden esinlenildiğini hissedebiliyorsunuz. Birinin aracını çalarken efektler ve geçişler tamamen aynı olmuş, oyunda GTA serisini tamamen kopyalamışlar demek yanlış olabilir çünkü GTA serisinde bulamadığımız özellikler bu oyunda bulunuyor.

Vegas Gangsteri İndir

Oyun mobil olarak tasarlandığı için kontroller ona göre dizayn edilmiş, bu kontroller çok kolay demek değil ancak çok zor da değil. Sürekli mermi ve sağlık paketi temin edebiliyor olmak oyunu bir nebze kolaylaştırıyor. Oyunda otomobillerin kontrolü çok başarılı ancak motosiklet kullanmak biraz zor yapılmış.

Oyunda insana lanet ettirecek görevler bulunmasa da kimi görevler sıkıcı gelebiliyor. Çünkü bazıları ya çok zor ya çok kolay geliyor. Görev zorlukları daha dengeli olsa hoş olabilirdi. Oyunda çok fazla görev bulunuyor ancak bunları 8-10 saat oynayarak tamamlayabilirsiniz.

Oyundaki trafik çok sıkışık olmasa da mekaniklerinde problem var gibi duruyor çünkü araçlar dönüşleri aniden yapıyor ve zaman zaman kazalar kaçınılmaz oluyor. Oyundaki kadınlar ara sahnelerde karşınıza çıkıyor ve genellikle size trip atıyor. Oyun Türkçe olduğu için kesinlikle sitemiz üzerindeki bağlantıları kullanıp Vegas Gangsteri APK dosyalarını indirmelisiniz. Oyundan keyif alacağınızı garanti edebiliriz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Vegas Gangsteri APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?