VSCO | Süper Uygulama VSCO | Süper Uygulama
VSCO

VSCO

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  VSCO

 • Versiyon:

  64

 • Minimum Sürüm:

  4.4 ve sonrası

VSCO İndir

Son dönemde oldukça popüler olan bir fotoğraf uygulaması olan VSCO, yalnızca gündelik çekim yapanlar için değil, profesyonel olarak fotoğrafla ile ilgilenen kişiler tarafından da tercih ediliyor. İçerisinde rakiplerine göre çok daha filtreler bulunduran uygulama, bu yüzden tercih ediliyor. VSCO’ya yakın bir bakış atalım.

VSCO, arayüz konusunda oldukça kullanış ve sade bir tasarım anlayışıyla karşımıza çıkıyor. İçe aktar, filtreler, araçlar ve mağaza dörtgeninde fotoğraf düzenleme işlemini yapıyor ve bitiriyorsunuz. Uygulama içerisinde karmaşık bir durum bulunmuyor. Buna ek olarak fotoğrafınızı düzenlemenizin sonrasında paylaşım yapabileceğiniz, Instagram’a benzeyen bir koleksiyon bölümü de yer alıyor.

Uygulama sizlere ücretli ve ücretsiz olarak filtre seçeneleri sunuyor. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanırken 10 adet filtreye erişim sağlayabiliyorsunuz. Mağaza bölümündeki farklı filtreleri kulanabilmek için para ödemeniz gerekiyor.

Fotoğrafla ilgilenen biri olarak ücretsiz fotoğrafların yeterli olacağını söyleyebilirim. Diğer uygulamalar göre bu uygulamanın filtreleri ciddi anlamda özenilerek tasarlanmış. Gündelik çekimlerinizde yalnızca filtrelerden yararlanıp farklı bir düzenleme yapmadan güzel çekimler elde edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak VSCO-X üyeliği satın aldığınız zaman tüm ışık, tonlama ve renk ayarlarlarını dilediğiniz gibi yapıp kendi filtrelerinizi oluşturabiliyorsunuz.

Uygulamanın sunduğu filtreleri anlatırken mağazadan yeterince bahsettik ancak söz edilmesi gereken bazı ayrıntılar da bulunuyor. VSCO belirli bir zaman dilimine bağlı kalmadan ücretli filtrelerde indirim yapıyor, bu filtreler belirli süreliğine tamamen ücretsiz de olabiliyor.

Yani arada bir mağazaya bakarsanız, güzel indirimler yakalayabilirsiniz. Bunun dışında mağaza bölümünden üyeliğinizi yıllık 20 dolara VSCO-X’e çevirerek tüm filtreleri kullanabilir ve filtreleri düzenleyebilirsiniz.

Uygulamanın bir de keşfet bölümü bulunuyor. Bu alan VSCO’nun Instagram’ı anımsatan bölümü. Düzenleme işlemlerini yaptığınız fotoğrafları dilerseniz uygulama içerisinden paylaşabileceğinizi söylemiştik. Buna ek olarak diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan fotoğraflara da uygulama içerisinden erişim sağlayabiliyorsunuz.

Paylaşılan fotoğrafların hangi filtre kullanılarak paylaşıldığını kontrol ederek, beğendinizin fotoğraflarda bulunan filtreleri kendiniz de deneyebilirsiniz. Keşfet bölümünün fotoğrafçılığınızı geliştirme konusunda başarılı olduğunu belirtelim.

Ücretsiz olarak sitemizden indirebileceğiniz VSCO uygulamasının basit ve kolay kullanım sunan arayüzü ile mükemmel fotoğraflar paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan givin: Alışverişin En İyi Hali başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  VSCO

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.