vShare
vShare

vShare

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    vShare

vShare İndir

vShare apk kullanıcısıyla Google Play’den daha ilgili olan bir market uygulamasıdır. Google Play içindeki uygulamalar da dahil pek çok uygulamayı sizlere sunar. Bu uygulamayı biraz daha yakından tanırsanız onu hemen kullanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz.

vShare market uygulaması ücretsiz indirme seçeneği sayesinde binlerce yeni ve farklı uygulamaları mağazasından indirmenize olanak sağlıyor. Market içinde her gün en iyi ve en çok indirilen uygulamalar listelenerek sizi haberdar ediyor. Böylece yeni çıkan uygulamalardan ilk sizin haberiniz oluyor. Üstelik sizi her gün gereksiz yere rahatsız etmiyor. İhtiyacınız olmayan bildirimler hem şarjınızı yok yere yiyeceğinden hem de uygulamadan soğuma ihtimaliniz düşünülerek sizlere profil oluşturma seçeneği verilmiş. Kişisel bilgilerinizi ve ilgi alanlarınızı girdiğiniz için sadece profilinize uygun olan uygulamaları haberdar ediyor. İhtiyacınız olan uygulamayı Google Play’de araştırmanıza gerek kalmayacak.

Ortalama 3.2 MB gibi oldukça az yer kaplayan bu uygulama Android mobil telefonunuzun kasılmasına neden olmaz. Android 3.0 üzerinde tüm cihazların kullanımına uygundur. Üreticisi Thinker po’dur. Dil desteğinin ise İngilizce olduğunu belirtmek isteriz.

Peki, hangi tür uygulamalar içeriyor? vShare uygulaması; Araçlar, Yaşam Tarzı, İletişim, Verimlilik gibi onlarca kategori ve alt sınıfa ayrılmış android uygulamalara ulaşmanızı sağlıyor. Bu uygulamaya alışınca Google Play aklınıza bile gelmeyecek? Siz de vShare Market apk uygulamasını denemek için hemen sitemizden indirin.

 

Bir önceki yazımız olan Psiphon 3 APK İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?