Wattpad
Wattpad

Wattpad

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Wattpad

Wattpad İndir

Eğer siz de bir kitap kurduysanız hemen Wattpad indirin diyoruz. Çünkü bu sitede yok yok, aradığınız her türlü romanı ücretsiz olarak okuyabiliyorsunuz. Şimdi Wattpad apk uygulamasını gelin daha yakından tanıyalım.

Wattpad aslında roman yazmaya gönül vermiş kişilerin tıpkı bir blog gibi romanlarını bölüm bölüm yayınladığı bir web sitesidir. Yani seçtiğiniz roman ünlü bir yazarın değil de tıpkı sizin gibi bir kullanıcıya aittir. Eğer sizin de böyle bir merakınız varsa kendi romanınızı yazmak için hemen başlayabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz Wattpad sayesinde binlerce romanı telefonunuza getirmiş olacaksınız.

Wattpad içindeki kütüphanede  Polisiye, Roman, Bilim Kurgu, Macera, Klasik, Gençlik gibi yüzlerce farklı kategoriden yerli ve yabancı kitapları bularak okuma imkânı sağlıyor. Burada kayıtlı olan ve kaydedilmeye devam eden romanları okuyabilmek için siteye üye olmanız gerekiyor. Wattpad apk de telefonunuzdan ilgilendiğiniz romanları kolayca okuyabilmenize yarıyor. Her gece yatağa yatınızda en azından 1 bölüm kitap okumak harika bir hobi olacak ve kitap okumaya tekrar başlayacaksınız.

Wattpad sitesinde bulunan romanlar okuyucuları tarafından yorumlanıyor ve puan verilerek değerlendiriliyor. Dolayısıyla özenilmiş bir bölüm daha dikkat çekiyor. Roman sahipleri yeni bölümlerini sosyal medyalarında paylaşarak daha fazla kullanıcıya ulaşmaya çalışıyorlar. Dikkat çekici olması için bölümlere fon müziği ekleyip, kendi yarattığı karakterlerin fotoğraflarıyla okurken daha iyi canlandırma yapmanızı sağlıyorlar. Kısacası kendi zevkinize uygun romanları tavsiyeler üzerine karar verip takip ettiğiniz kitapları kendi kütüphanenizde biriktirebiliyorsunuz. Tamamlanmamış, belki de ileride basılıp çok ünlü olacak bir romanı tıpkı dizinin yeni bölümünü bekler gibi bekleyip, yayınlandığı an okumak ve ilk okuyanlardan olmak harika değil mi?

Bir önceki yazımız olan Google Chrome başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?