WhatsApp Plus İndir
WhatsApp Plus İndir

WhatsApp Plus İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

WhatsApp Plus APK İndir

Tüm dünyanın kullandığı ve gelmiş geçmiş en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ı tüm ayrıntılarıyla kullanabilmek ve kişiselleştirmeler yapabilmek için WhatsApp Plus uygulaması ortaya çıktı. WhatsApp Plus indirdikten sonra neler yapabilirsiniz? Cevabını aktarıyoruz.

Hepimizin kullandığı WhatsApp uygulamasından bağımsız ve farklı özelliklere sahip olan WhatsApp Plus, geliştirme aşamasında olduğu için gizlilik ihlalleri olabiliyor fakat deneme yapmanızın bir zararı olmayacaktır. WhatsApp ile bağlantısı olmayan WhatsApp Plus’ı kullanmak isterseniz, normal uygulamayı kullanmayı bırakmalısınız.

WhatsApp Plus Özellikleri

Klasik WhatsApp’a kıyasla ve temel amacı kişilerin aralarında sohbet etmesi üzerine kurulu uygulamalar ve WhatsApp Plus kıyaslandığında, Plus’ın çok daha fazla özgürlük sunduğunu belirtelim. Uygulamada bulunan “Artırılmış Medya” özelliği ile 1 GB’a kadar olan medyaları yükleyip, arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz.

Çevrimdışı ve çevrimiçi mod sayesinde aktifliğinizi de gizleyebilirsiniz. Çevrimdışı mod kullanarak online olduğunuzu insanlardan gizleyebilirsiniz. Çevrimiçi özelliğini kullanırsanız açık olmasanız bile hep açık gözükürseniz. WhatsApp kapansa bile siz çevrimiçi gözükürsünüz. Buna ek olarak WhatsApp Plus’ın en başarılı özelliklerinden birinin “Profilime Bakanlar” olduğunu belirtelim. Gün içinde profilinize bakan kişileri gösteren uygulama, bu konuda insanlara yardımcı oluyor.

WhatsApp Plus İndirme

WhatsApp Plus, klasik WhatsApp’tan farklı bir uygulama olsa dahi tek cihazda iki uygulamayı birden kullanma şansınız bulunmuyor. İlk önce WhatsApp verilerini kaydedip sonrasında uygulamayı silmelisiniz. Bunun ardından WhatsApp Plus’ı sitemiz üzerinden indirip kullanabilir ve listelediğimiz özelliklerden faydalanabilirsiniz. Uygulama marketi üzerinden indirilemediği için sitemiz üzerinden WhatsApp Plus APK dosyasını indirip kurmanız gerekiyor. Uygulamanın sadece Android kullanıcıları tarafından kullanılabildiğini de ekleyelim.

WhatsApp Plus özellikleri ile öne çıkıyor olsa da geliştirilmeye devam eden bir uygulama olduğu için akıllı telefonunuz veya profiliniz zarar görebilir. Bundan önce WhatsApp Plus kullanıp da sonradan kaldırmak isteyen kişilerin, klasik WhatsApp erişimlerinin bir günlük süreyle engellendiği ortaya çıkmıştı. Yani bu APK’nin bazı riskleri olduğunu ve tüm bu riskleri kabul ederek APK dosyasını indirdiğiniz unutmayın.

WhatsApp Plus’ı ücretsiz ve güvenli şekilde indirmek için sitemizdeki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. Normal WhatsApp’a göre farklı özellikleri ile öne çıkan uygulama hakkında görüşlerinizi de bizlere aktarmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Google Slides başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    WhatsApp Plus İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?