Whatsapp
Whatsapp

Whatsapp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    WhatsApp Inc.

Whatsapp Messenger İndir

Hem IOS’ta hem de Android’te en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması şüphesiz ki Whatsapp’tır. SMS paketlerinin papucunu dama attıran aynı zamanda pek çok ikili ilişkilerde problem çıkmasına neden olan Whatsapp uygulamasını muhtemelen siz de kullanıyorsunuz.

 

Whatsapp Messenger full apk dosyasını web sitemiz www.superuygulama.com adresinden gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Whatsapp indirdikten sonra giriş yaparken cep telefonunuzu girmeniz gerekmektedir. Ardından telefonunuza onay kodu gelecektir. Bu onay kodunu uygulamaya girdikten sonra ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

Whatsapp ücretsiz olarak şu an için kullanılsa da gelecek zamanda ücretli olacağı soruları zaman zaman konuşulmuştur. Google Play Store’da ücretli olsa dahi web sitemizden hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğinizi unutmayın.

 

Whatsapp anlık mesajlaşma uygulamasını internete bağlı olduğunuz her noktada kullanabilirsiniz. Kendisi Facebook tarafından satın alındıktan sonra sık sık güncellenmeye başlamıştır. Whatsapp’ta son trend ise; tıpkı bir sosyal medya hesabı gibi anlık durumunuzu fotoğraf olarak paylaşabilmenizdir. Bu paylaşımlarınız 24 saat sonra silinecektir. Ayrıca Whatsapp kullanarak hem sesli hem de görüntülü konuşmalarınızı sadece internet kullanarak yapabilmeniz mümkündür.

 

Whatsapp’ın en çok kullanılan özelliklerinden biri de fotoğraf, video, dosya ve konum paylaşımı yapmaktır. Bilmediğiniz bir yerde arkadaşınızla buluşacağınız zaman Whatsapp konum özelliğini kullanarak çok kısa sürede hedef noktaya ulaşabilirsiniz. Google Playe Store’da 5 milyardan fazla kişinin indirdiği ve 21 milyondan fazla kişinin 5 yıldız verdiği bu uygulama, zaman zaman kendisine rakipler çıksa da, kimse onu tahtından indirmeyi başaramamıştır.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?