WhatsDog
WhatsDog

WhatsDog

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 oy, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    Second Lemon

WhatsDog İndir

Günümüzün en çok kullanılan iletişim uygulaması WhatsApp’tan seçtiğiniz bir kişiyi rahatça takip etmenizi sağlayan WhatsDog uygulaması özellikle sevgilisi olan gençlerin inanılmaz işine yarıyor. Tamamen ücretsiz WhatsDog apk ile sevdiğiniz merak ettiğiniz kişinin hangi saatlerde kaç dakika boyunca çevrimiçi olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca geçmişe dönük bir takvim de uygulama içerisinde bulunuyor.

 

WhatsDog uygulaması içerisinde bulunan reklamlar rahatsız edici olabilir, belirli bir ücret karşılığında bu reklamlardan kurtulabilirsiniz. Reklamları kaldırmak için; WhatsDog uygulamasını açın ve ayarlara gelin. Açılan sayfadaki Donation bölümüne gelin ve Donate butonuna basın. Son olarak ödeme işlemini yaparak uygulama içerisindeki reklamları kaldırın.

 

Whatsdog uygulamasından gelen bildirimleri kaldırmak isteyebilirsiniz. Çünkü sevgilinizle buluştuğunuzda gelen bildirim sizin foyanızı ortaya çıkaracaktır. Fakat ücretsiz versiyonunda bildirimleri devre dışı bırakamazsınız. Bunu da ücret ödeyerek halledebilirsiniz. Bunun için WhatsDog uygulamasını açın ve ayarlara gelin. Açılan sayfadaki Donation bölümüne gelin ve Donate butonuna basın. Ardından ödeme işlemini gerçekleştirerek uygulama içerisindeki reklamları kaldırabilir ve ayarlar bölümünden Notifications (bildirimleri) kapatabilirsiniz.

 

Whatsdog uygulaması kullandığınızı sevgiliniz anlar mı diye endişelenmenize gerek yok. Çünkü uygulama Whatsapp’ın izinlerini kullanarak kişileri takip etmenize yardımcı olur ve bunu tıpkı bir kişiymiş gibi yapar. Bu yüzden takip ettiğiniz kişi sizin onu takip ettiğinizi anlayamaz.

 

Whatsdog apk ile sadece bir kişiyi takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişiyi değiştirmek isterseniz yine ayarlara gelin.  “Delete Info” butonuna basın ve Whatsdog uygulamasını yeniden kurun. İşte bu kadar!

 

Bir önceki yazımız olan Lucky Patcher başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?