Wifi Analyzer | Süper Uygulama Wifi Analyzer | Süper Uygulama
Wifi Analyzer

Wifi Analyzer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Wifi Analyzer İndir

Wifi Analyzer, evinizdeki ya da iş yerinizdeki kablosuz ağ problemlerini çözümlemek için geliştirilen bir programdır. Hem genel hem de kişisel ağ gözetimi için uygun taşınabilir bir araç kiti olduğunu söyleyebiliriz. Eğer siz de sıklıkla internet bağlantısı sorunu yaşıyorsanız bu programı denemenizi tavsiye ederiz.

 

Wifi analiz uygulaması her çeşit bilgisayar için uygundur. Tüm kablosuz ağ bağlantılarının güvenliğini artırır. Diyelim ki sıklıkla Wifi kopma sorunu yaşıyorsunuz ve ürettiğiniz çözümler geçici oluyor. O zaman bir başka bilgisayardan ya da kendi bilgisayarınızın bağlantısı o an çözülünce; Wifi Analyzer  indirip kurun, başka bilgisayardan yüklediyseniz flash bellek yardımıyla kendi bilgisayarınıza taşıyın. Wifi Analyzer apk uygulaması problemi kısa süre içinde bulup çözüme kavuşturacaktır.

 

Program aynı zamanda bulduğu çözümlerden yola çıkarak Wifi güvenliğini artırma özelliğine de sahiptir. Yani bir problemi çözdüğü zaman o probleme karşı güvenlik önlemi alır ve tekrar oluşmasını önler. Çok sayıda şebekeyi düzgün bir şekilde güvenli hâle getirmek için teknik bilgilerden faydalanır.

 

Wifi Analyzer kullanımı oldukça basittir. Çünkü tasarımı herkesin kullanabileceği şekilde yapılmıştır. İhtiyacınız olan tüm adımlara tek bir butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hepsi ana sayfasında mevcuttur. Programın tek olumsuz özelliği şimdilik Türkçe dil desteği bulundurmamasıdır. Zamanla dil desteğinin de geleceğini düşünsek de, birkaç kullanımdan sonra Google Translate yardımı ile de programa hakim olacağınızı düşünüyoruz.

Tamamen ücretsiz Wifi Analyzer uygulamasını şu an internet probleminiz yoksa bile indirip bir kenarda tutun.

Bir önceki yazımız olan Opera Mini başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.