Yemeksepeti
Yemeksepeti

Yemeksepeti

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Yemeksepeti

 • Versiyon:

  2.8.9

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Yemeksepeti İndir

Yapılması gereken sonu gelmeyen işler ve sorumlulukar, buna ek olarak yetersiz zaman problemi, bizleri hayatın her anında daha hızlı davranmaya yönlendiriyor. Enerji ve zamandan tasarruf etmemizi sağlayan mobil uygulamalar, kullanım alanlarına göre bizlere ciddi kolaylıklar sunuyorlar.

Yemeksepeti uygulamasının da bunların başında geldiğini söyleyebiliriz. Yemeksepeti Android uygulaması sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama sayesinde canınız bir yemek çektiğinde, zahmete girmeden, vakit kaybetmeden siparişinizi oluşturabiliyorsunuz. Sadece ülkemizde değil 7 ülkede daha hizmet veren Yemeksepeti hakkında bilgileri sizlere aktaracağız.

Yemeksepeti uygulaması

Yemeksepeti’nin özelliği evlere servis yapan lokantalardan telefonla görüşerek sipariş veren kişileri bir uygulama üzerinde bir araya getirmiş olmasıdır. Kullanıcılar, ister internet sitesi, ister uygulama üzerinden adreslerine göre listelenmiş restoranlardan sipariş verebiliyorlar.

Sistemdeki çeşitli mutfaklar, standartın dışında yemek tercihi olan kişilere de hitap ediyor. Böylece ev yemeği yemek isteyen de hamburger atıştırmak isteyen de istediğini elde ediyor. Uygulama içerisinde yemek dendiğinde aklınıza gelecek her türden içerik mevcut. Türk mutfağının içerisinde yöresel olarak hizmet veren lokantalar bile mevcut.

Uygulamada birden fazla adresinizi kaydedebiliyorsunuz. Yani farklı bir adrese geçtiğinizde sipariş verebileceğiniz restoranların listesi de otomatik olarak güncelleniyor. Restoranın bulunduğunuz adrese göre teslimat süresi de 45 dakika ile 1 saat arasında değişiyor. Elbette siparişiniz belirtilen süreden daha kısa zamanda da teslim edilebilir.

Karnınız acıktığında işinizi telefonunuzla halletmek istiyorsanız, Yemeksepeti uygulamasını mutlaka deneyin.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Yemeksepeti

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?