Youtube Go
Youtube Go

Youtube Go

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Google

Youtube Go İndir

Günümüzde artık en sık kullanılan programlardan biri olacak uygulamanın ismi YouTube Go (APK) uygulamasıdır. Neden mi? Çünkü müthiş bir kullanıcı kitlesine sahip web sitesi olan YouTube için harika bir program olduğunu söyleyebiliriz. İnternetinizi hızı düşükse ya da yaşanan güncel olaylar yüzünden YouTube’a erişimin kısıtlandığı bir zamanda video izlemek istiyorsanız ve bir Android kullanıcısıysanız YouTube Go apk uygulamasını indirmeyi unutmayın.

 

Çünkü YouTube Go apk sayesinde artık istediğiniz zaman YouTube videolarını rahatlıkla seyredebileceksiniz. Üstelik internetiniz bağlı olmasa bile! Aynen, doğru söylüyoruz. İnternete bağlıyken indirdiğiniz videoları sonrasında istediğiniz yerde izleyebilme şansına sahip olacaksınız.

 

YouTube Go apk uygulamasının en güzel özelliklerinden biri; takip ettiğiniz kanalların yeni videolarının tamamını değil de sadece seçtiğiniz videoları indirmenize imkân sağlar. Yani başlığı çekici gelmeyen ve izlemeyeceğiniz bir videoyu yok ye hem internet kotanızı yemesine hem de Android telefon ya da tabletinizde yer kaplamasına izin vermez. Üstelik videoları indirirken çözünürlük kalitesini kendiniz seçebilirsiniz. Böylece cihazınızda indireceğiniz videonun ne kadar yer kapladığını da görebileceksiniz.

 

YouTube Go apk ücretsiz uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Programın getirdiği bu özelliğin normal YouTube uygulamasında olmadığını bilirsiniz. Eskiden YouTUbe videolarını indirmek için YouTube Red üyeliğine sahip olmanız gerekirdi. Bu program sayesinde artık hiçbir ücret ödemeden istediğiniz videoları çevrimdışı olarak izleyebileceksiniz.

 

Sadece videolardan oluşan sade arayüzle bizleri karşılayan YouTube Go uygulamasında videoları çevrimiçi izleme veya istediğiniz kalitede indirip istediğiniz zaman çevrimdışı izleme şansına sahipsiniz. Uygulamanın diğer özelliklerinin boyutlarının görülebilir olması, videoların hızlı bir ön izlemesinin yapılması, seçilen videonun yakındaki kişilerle internet bağlantısına ihtiyaç duyulmadan paylaşılabilmesi gibi özellikler olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan WhatsDog başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?