Zomato | Süper Uygulama Zomato | Süper Uygulama
Zomato

Zomato

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Zomato

Zomato İndir

Önceden bir yere ulaşım sağlayacağınızda Google haritaların veya benzer uygulamaları kullanır ve ne, nerede gibi soruları yanıtlıyorduk; ancak genelde istediğimiz yanıtların bilgisine erişemiyorduk. O mekanı yorumlarıyla değerlendirip gidip gitmemeye karar alıyorduk. Fakat Zomato uygulaması gibi mobil uygulamalar ile bu kararları vermek çpk daha basit oluyor.

Yeni yer mi keşfetmek istiyorsunuz? Karnınız mı aç? Uzun bir yürüyüş sonrasında bir mola mı vermek istiyorsunuz? Zomato uygulaması sayesinde, istediğiniz yerleri basit bir şekilde bulabilirsiniz.

Etrafınızda ne var, ne yok tespit edecek ve en iyilerini bulacaksınız. Buna ek olarak gitmeyi düşündüğünüz yer hakkında basit bir şekilde bilgi edinebileceksiniz. Tek sayfada mekan hakkındaki tüm bilgilere erişebildiğiniz uygulama, hızlı hareket etmek zorunda kalan kişilerin, karar sürecini kolaylaştırıyor.

Bir mekan hakkında bilgi almak için ilk olarak Google’a bakıyor olsak da bu o kadar da pratik bir yöntem olmuyor Çünkü merakımızla ilgili detaylar çoğaldıkça, yapılması gereken aramaların sayısı da artıyor. Zomato uygulamasını tercih ettiğinizde ise ihtiyacınız olan tüm bilgiler tek bir sayfada sıralanıyor.

Kısaca, Google üzerinde bir yerin adresi, iletişim bilgileri ve farklı bilgilerini ayrı ayrı incelemek yerine, uygulama üzerinden tümünü tek seferde öğrenebiliyorsunuz. Gitmek istediğiniz yer ilgili kesin bir karar veremezseniz, gönderilen yorumlara da bakarak, yardım alabilirsiniz.

Zomato uygulamasını ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Biis başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    Zomato

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.