Scorp Hesap Silme
Scorp Hesap Silme

Scorp Hesap Silme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Scorp Hesabını Tamamen Silme

Scorp hesap silme işlemi son zamanlarda daha fazla gerçekleştirilmeye başlandı. Bunun pek çok nedeni var. Milyonlarca insan Scorp kullanmaya devam etse de, Scorp hesabını kapatmak isteyenlerin oranı da bir hayli yüksek. Biz de bu konuda size yardımcı olmak istedik.

 

Scorp; moda, politika, spor, kadın erkek ilişkileri, öğrencilik hayatı, taklitler, ünlüler gibi pek çok konunun tartışıldığı bir sosyal medya sitesidir. Özellikle gençler Scorp kullanarak 15 saniye içinde duygu ve düşüncelerini paylaşmaktan büyük zevk duyuyorlar. Tartışılacak konular sınırsız olunca paylaşılan videolar da itici hâle gelebiliyor.

Scorp Hesap Silme

Dünyanın en samimi sosyal medya hesabı olarak ismini duyuran Scorp, fazla samimi videoları da kullanıcıların huzuruna sunuyor. Son zamanlarda çoğalan küfür ya da cinsel içerikli videolar yüzünden Scorp hesabını kapatmak isteyenleri görüyoruz. Eğer siz de bunlardan duyduğunuzdan rahatsızlıktan ya da başka nedenlerden dolayı Scorp hesabını silmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

 

Öncelikle Scorp uygulamasının destek sayfasını açın. (https://scorpapp.com/contact) Buradaki forma isim, soy isim, e-mail ve telefon bilgilerinizi girin. “Lütfen bir konu seçin.” Menüsünden “Hesabımı kapatmak istiyorum.” seçeneğini işaretleyin. Ardından çıkan sayfaya Scorp kullanıcı adınızı ve neden kapatmak istediğinize dair kısa mesajınızı yazdıktan sonra “Gönder” butonuna tıklayın. Böylece Scorp hesabınıza veda etmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan IPhone Zil Sesi Yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?