Swarm Hesabı Silme
Swarm Hesabı Silme

Swarm Hesabı Silme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Swarm Hesabı Nasıl Silinir

Pek çok nedenden dolayı Swarm hesabı silmek isteyebilirsiniz. Eskiden Foursquare olarak tek bir uygulama altında yer bildirimi yapıp mekanlar hakkında yorumlar okuyabildiğiniz, tavsiyelere ve puanlara bakabildiğiniz program Swarm uygulaması ile görev dağılımına geçince iki uygulama birden kullanmak sizi programı kullanmaktan soğutmuş olabilir. Özellikle de Instagram’a Hikayem özelliği gelince ve orada konum belirtme özelliği açılınca Swarm hesap kapatmak işlemleri daha sık gerçekleşmeye başladı.

Swarm Hesabı Silme

Eğer siz de Swarm hesabını tamamen silmek istiyorsanız ve bulamadıysanız bu yazımız size faydalı olacaktır. Sosyal medya hesaplarınızda yapılabilen geçici olarak hesabı dondurma işlemleri Swarm için geçerli değildir. Ya hesabınızı olduğu gibi bırakacaksınız ya da tamamen sileceksiniz. Peki, Swarm hesap silme nasıl yapılır?

 

Swarm hesabını silebilmek için öncelikli olarak hesabınızı bilgisayar üzerinden açmanız gerekmektedir. Yani akıllı telefon ya da tabletinizle bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Bilgisayarınızın internet tarayıcısı üzerinden Foursquare sayfasını açın. Ayarlar kısmından hesap sil bölümüne gelin.

Silme linki : https://tr.foursquare.com/delete_me

Burada Swarm hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Bilgileri doldurup hesabı silmek için onay yaptığınız zaman size “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” diye bir soru soracaktır. Kendinize uygun cevabı yazdıktan sonra “Delete Account” butonuna basın.

 

Eğer Swarm hesabınızı Facebook’tan giriş yaparak kullanmaya başladıysanız bu butonu göremeyebilirsiniz. O zaman öncelikle hesabınız için bir şifre oluşturmanız gerekecektir. Ardından yukarıdaki işlemleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Snapchat Hesap Silme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?