Viber Kendini Yok Eden Sohbet Özelliği!
Viber Kendini Yok Eden Sohbet Özelliği!

Viber Kendini Yok Eden Sohbet Özelliği!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Viber’den Kendini Yok Eden Sohbet Özelliği!

Viber iOS ve Android platformu için yeniliklerini ve güncellemelerini sürdürmeye devam ediyor. Program Whatsapp, Facebook messenger kadar çok kullanılmasa dahi Dünya genelinde birçok kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Yaklaşık 800 milyon kişi mesajlaşma programı olarak Viber’i tercih ediyor ki bu rakam hiç azımsanacak bir rakam değil.

Bundan dolayı bu büyük kitleye daha iyi güvenilir bir ortam sunmak için kolları sıvayan Viber ekibi gizli sohbet özelliğini geliştirmeye devam ediyor.

 

Sohbetin belirli bir limite ulaşmasından sonra kendi kendine yok edebilme seçeneğini kullandıklarında sohbet otomatik olarak sınırı aşınca kayboluyor. 2017 yılının başlarında uygulamadaki gizli mesaj özelliği sayesinde sohbetiniz sizin belirlediğiniz bir süreden sonra iletilerin silinmesini sağlıyordu, şimdi ise sohbet kutucuğunun tamamen yok olmasına imkan sağlıyor.

 

Viber’den Kendini Yok Eden Sohbet Özelliği!

 

Ayrıca belirtmekte fayda var, sohbet ettiğiniz kişi ekran görüntüsü aldığında  iOS kullanıcılarına bildirim geliyor fakat Android platfromu bu işi biraz daha sağlama almış ve sohbet sırasında ekran görüntüsü alma özelliğini engelliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Youtube Go başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Teknoloji

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?