Whatsapp Gönderilen Mesajları Silme Özelliği!
Whatsapp Gönderilen Mesajları Silme Özelliği!

Whatsapp Gönderilen Mesajları Silme Özelliği!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Whatsapp Gönderilen Mesajları Silme

Whatsapp kullanıcıları için büyük bir sorun olan yanlışlık ile gönderilmiş yazıların karşıdaki kişi görmeden silinememesi artık ortadan kalkıyor. Yani karşınızda sohbet ettiğiniz kişiye yanlışlık ile bir şey gönderdiğinizde veya daha sonra yazdığınıza pişman olduğunuz bir cümle olduğunda artık karşınızdaki kişi yazdıklarınızı görmeden mesajınızı silebileceksiniz.

 

 

Bu görselde gördüğünüz gibi test aşamasında olan yanlış mesajları silme işlemi yeni güncelleme ile whatsapp kullanıcılarının aktif olarak kullanabileceği bir sistem haline gelecek.

Öncelik olarak ios kullanıcıları için geleceği tahmin edilen uygulama beta sürümü yayınlandıktan sonra android cihazlar içinde kullanılabilir hale gelecek.

Bunların yanında mesajlarınızı düzenleme seçeneği ve “konum takibi” diye adlandırılan yeni özellik ile izin verdiğiniz kişiler sizi anlık olarak takip etme imkanına sahip olacak.

Bu geliştirmelerin ne zaman aktif olacağını ve hayatımızı ne kadar etkileyeceğini kısa bir süre sonra öğrenmiş olacağız. Özellikle yanlışlıkla gönderilen mesajların silinebilmesi birçok Whatsapp kullanıcısının hayallerini süslemekteydi. Artık bu hayaller gerçekleşmek üzere.

Bir önceki yazımız olan Yarasa Robot Meraklıları Heyecanlandı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Teknoloji

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?