Youtube Go
Youtube Go

Youtube Go

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Youtube Go İndir

Günümüzde en çok kullanılan web site olan Youtube için kullanılan başlıca uygulamalardan birinin de Youtube Go olduğunu söyleyebiliriz. Biliyorsunuz ki son zamanlarda sıklıkla Youtube videolarına erişimimiz kısıtlanıyor, hatta çoğu zaman siteyi açmakta bile zorlanıyoruz. İşte bu durumlarda Youtube Go işimize çok yarayacak olan ve en güzeli de çevrimdışı olarak Youtube videolarını izlememize imkân sağlayan bir programdır.

Gün geçtikçe gelişen mobil veri kapsama alanı ve Wi-Fi erişim noktaları olmasına rağmen, istediğimiz videoları herhangi bir yerde izlemek kolay olmuyor. Bu sorunumuzu çözmek açısından YouTube ekibi harika bir program geliştirdi. YouTube Go videoları daha sonra izlemememiz için kaydetme özelliğine sahiptir. Uzun iyileştirmeler ve geliştirmeler sonrasında nihayet YouTube Go indirme şansımız oldu. Siz de dilerseniz hemen web sitemiz www.superuygulama.com üzerinden indirebilirsiniz.

 

Youtube Go

 

YouTube Go programı ilk olarak Eylül 2016 tarihinde gündeme geldi. 2017 yılının başlarında tamamen kamuoyuna açıklanacağ duyuruldu ve son olarak çevrimdışı olarak yayınlandı. Normalde YouTube uygulamasında yapamadığımız şeyleri yapmamızı sağlayan YouTube Go ile videoları indirip internet yokken bile izlememizi sağlıyor. Eğer siz de sıkı bir YouTube takipçisiyseniz bunu telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan yapamadığınızı bilirsiniz.

Programı İndirmek için buraya tıklayın.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de takip ettiğiniz tüm kanalların videolarını değil de sadece izlemek istediğiniz videoları indirmenize olanak tanıyor. Hatta ne kadar çözünürlükte indireceğinizi seçip, o videonun ne kadar yer kapladığını da görebilirsiniz. Temel ya da standart kalite ile sınırlı olan bu program YouToube’unuzu indirilebilir ve izlenebilir yapacak.

Bir önceki yazımız olan Facebook'a Yanlış Şifre İle Giriş Mümkün! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Teknoloji

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?