360 Total Security
360 Total Security

360 Total Security

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Qihoo 360

360 Total Security İndir

360 Total Security programı antivirüs programı arayanlar için mutlaka denenmesi gereken programlardan biridir. bu program sayesinde bilgisayarınızdaki virüslerinizi temizleyebilir aynı zamanda bilgisayarınızın performansını artırmak için gereksiz programların temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz 360 Total Security indirmek için web sitemiz superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu program bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılım ve kötü amaçlı dosyaları başarıyla bilgisayarınızdan temizler. Bilgisayarınızı hızlandırmak adına gerekli işlemleri yapar.

 

360 Total Security antivirüs programı pek çok tatmin edici özelliklere sahiptir. Bunlardan bir kaçını şu şekilde sıralayabiliriz. Türkçe dil desteğine sahip olduğu için rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Programı kurar kurmaz birkaç dakika içerisinde neler yapabileceğinizi hiç yardım almadan çözebilirsiniz. Hızlı tarama, tam tarama ve özel tarama gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Zamanınız yoksa hızlı tarama işinizi görecektir. Fakat zamanınız bolsa tam tarama yaparak tüm dosyaları taramasını, kötü amaçlı internet sitelerini engellemesini, web kameranızı güvence altına almasını ve kişisel bilgilerinizi korumasını istemenizi tavsiye ederiz.

 

360 Total Security antivirüs programı her bilgisayarı açtığınızda otomatik olarak çalışmaya başlar ve öğeleri denetleyerek bu açılışın hızlanmasına yardımcı olur. Ayrıca sisteminizde varsa çöp dosyaları tespit eder. Dilerseniz bu dosyaları tek tıkla silebilirsiniz. Böylece boş depolama alanı oluşturarak bilgisayarınızın sabit diskinin performansını artırmış olursunuz. Bu programdan çok memnun kalacağınıza eminiz. Keyifli saatler dileriz.

Bir önceki yazımız olan iTools başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?