4K Slideshow Maker
4K Slideshow Maker

4K Slideshow Maker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

4K Slideshow Maker İndir

4K Slideshow Maker, slayt ve sunumlarınızı hızlıca hazırlayıp, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir yazılım. Tamamen ücretsiz olan programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Slayt gösterileri hem akademik, hem iş, hem de kişisel hayatımızda sıkça bulunan bir kavramdır. Hitap etmemiz gereken kişilere en basit ve kısa yoldan anlatılması gerekenleri aktarmanın aracı olan sunumları hazırlamak için çeşitli slayt hazırlama programları bulunsa da 4K Slideshow Maker, başarılı seçenekler arasındadır.

PowerPoint en temel sunum hazırlama programı olsa da animasyon vb. işlemleri bu programda gerçekleştirmek zorlayıcı olabiliyor. Slideshow Maker’ın sunduğu özellikler sayesinde bu zorluğu aşabiliyorsunuz. Programa gerekli görselleri ekledikten sonra profesyonel bir dizilim karşınıza otomatik olarak getiriliyor. İsterseniz slaytlarınızın arkaplanına dilediğiniz ses ve müzikleri ekleyebiliyorsunuz. Kullanmak istediğiniz görselleri Instagram üzerinden de programa çekebiliyorsunuz.

Programın sunmuş olduğu benzersiz özelliklerden biri olan “yüz tanıma teknolojisi” ile sevdiğiniz insanları sunuma eklemekten mahrum kalmıyorsunuz. Hazırladığınız slaytı Facebook veya benzer sosyal medya platformları üzerinden paylaşıp, ilgili kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SlideRocket İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?