Advanced IP Scanner
Advanced IP Scanner

Advanced IP Scanner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Famatech

Advanced IP Scanner İndir

Advanced IP Scanner; yüksek hızlarda eş zamanlı olarak bir çok adresi tarayıp veri aktarımı yapmayı sağlayan bir programdır. Siz de dosyalarınızı başka bilgisayarlarda senkronize etmek istiyorsanız bu programı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. Neden mi?

Günümüzde en çok kullanılan şey ne deseler, kuşkusuz internet deriz. Fakat bazen internet bağlantısı bulamadığımız zamanlarda işlerimizi aksatmayacak programlar kullanmak isteriz. İşte bu programın da internet bağlantısını zorunda bırakmaması onu daha tercih edilesi yapıyor. Bu program ile hızlı bir şekilde eş zamanlı olarak pek çok adresi tarayabilir ve ortak dosyaları paylaşabilirsiniz.

Advanced IP Scanner programı, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanabilirsiniz. Uzaktan yönetimi sağlayan bu programı kullanmadan önce kendinize kullanıcı adı (nickname) ve şifre (password) belirleyerek kendinize bir güvenlik duvarı oluşturmalısınız. Dosyalarınızın güvende olması açısından bu adımı atlamamanızı tavsiye ederiz.

Advanced IP Scanner indirdikten sonra zaten çok kolay bir kullanıma sahip olduğunu göreceksiniz. Hiçbir yardım ya da eğitim almadan programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Programda sık kullanılan listesine girip en çok kullandığınız bilgisayarları bu bölüme kaydederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Büyük şirketlerde bilgisayar sayısı fazla olduğundan hedef bilgisayara ulaşım da zorlaşmaktadır. Programın sık kullanılanlar özelliği işleri oldukça hafifletmektedir.

Eğer siz de Advanced IP Scanner kullanarak flash bellek sıkıntılarından kurtulmak istiyorsanız öncelikle programı web sitemizden indirin ve kurup çalıştırın. Hangi bilgisayarları bağlamak istiyorsanız programı o bilgisayarlara da kurmanız gerekmektedir. Yani dilediğiniz kadar bilgisayara kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra ise birbiri ile eş zamanlı olarak veri aktarımı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SD Formatter başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?