Advanced System Care
Advanced System Care

Advanced System Care

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    IObit

Advanced System Care İndir

Advanced System Care bir çeşit sistem temizleyici ve hızlandırıcı programlardan biridir. Advanced System Care Türkçe dil desteğinin henüz olmadığını, şimdilik Fransızca dilinde kullanmanız gerektiğini baştan belirtelim. Ortalama 50 MB yer kaplayan ve Windows 7 işletim sistemini destekleyen bu programı gelin biraz daha yakından tanıyalım.

Bilirsiniz ki siz bilgisayarınızı kullandığınız esnada arka planda pek çok fonksiyon çalışmaktadır. Bu fonksiyonlar sonucu ortaya çıkan bazı belgeler vardır. Bilgisayarınız bu belgeleri lazım olur düşüncesiyle hafızasında saklar. Fakat belli bir zaman sonra bu belgelerin kullanımına ihtiyacınız olmaz ve bilgisayarınızda gereksiz yere yer kaplar. Bunun sonucunda da bilgisayarınızda yok yere performans düşmesi yaşanır. İşte bu sorunun önüne geçilmesi adına geliştirilen programlardan biri de Advanced System Care progrmıdır.

 

Advanced System Care ile bilgisayarınızda tarama ve silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz Advanced System Care indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Programın basit ve sade ara yüzü sayesinde çok kullanışlı bir programdır. İlk defa deneyecek olsanız bile hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan programı hemen çözebilirsiniz.

 

Advanced System Care bilgisayarınızdaki tüm dosyaları tarayıp gereksiz olanların silinmesi için size bilgi verir. Böylece bilgisayarınız ilk günkü hızına geri kavuşur. Gereksiz dosyaların silinmesi dışında pek çok faydalı özellikleri daha vardır. Bilgisayarınızın siteminin en uygun şekle sokulması için kullanılan ve en iyi fonksiyonlara sahip bu programı çok memnun kalarak kullanacağınızı düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan GOM Player başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?