AdwCleaner
AdwCleaner

AdwCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Xplode

AdwCleaner İndir

AdwCleaner başarılı anti virüs programlarımdan biridir. Özellikle de bilgisayarınızın hafızasında fazla yer yoksa bu programı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. AdwCleaner programı bilgisayarınızdaki kötü yazılımları ve kötü reklamları temizlemek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Yani boyutu çok küçük fakat etkisi çok büyük diyebiliriz.

 

Eğer siz de zararlı yazılım temizleme programı arıyorsanız AdwCleaner indirmenizi tavsiye ederiz. İndirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu programı ne tür durumlarda tercih edebilirsiniz sorusunu şöyle cevaplayabiliriz. Eğer bilgisayarınıza virüs bulaşmışsa, internette gezinirken devamlı karşınıza çıkan kötü reklamlar ya da ana sayfanızı değiştiren virüsler sinirinizi bozuyordur. Mesela tarayıcı olarak Google kullanıyorsunuz ve başlangıç sayfası olarak da Google olmasını istiyorsunuz. Google ayarlarından başlangıç sayfasına onun linkini koysanız da sayfayı her kapattığınızda yine istenmedik bir web siteyle karşılaşıyor olabilirsiniz. İşte bu tür sorunlarda AdwCleaner Türkçe Windows XP işletim sistemli bilgisayarınızın yardımına koşar.

 

Bilgisayarınızı böyle sinir bozucu zararlı yazılımlardan kurtarmak ve korumak için AdwCleaner en iyi virüs temizleme programlarından biridir. Son derece basit ara yüze sahip olduğu için kullanımı da oldukça basittir. Eğer ilk defa kullanacaksanız hiçbir yardım almadan kısa sürede programı çözeceğinizden eminiz.

 

Bu programın bir diğer güzel özelliği de flash disklerde taşınabilir olmasıdır. Böylece internet bağlantısı olmayan bilgisayarlara da kurulumu gerçekleştirebilir ve korumaya alabilirsiniz. Tarama işlemlerini yapmanızın sonucunda listeyi inceleyerek kaldırmak istemediğiniz programlarınızın silinmesine engel olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz AdwCleaner programını mutlaka deneyin.

Bir önceki yazımız olan SlimDrivers başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?