Ammyy Admin
Ammyy Admin

Ammyy Admin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Ammyy

Ammyy Admin İndir

Ammyy Admin bilgisayarınızı başka yerden yönetmenizi sağlayan programlardan biridir. Bu program sayesinde zahmetsiz bir şekilde farklı bilgisayarları yönetebilirsiniz. Uzaktan yönetim uygulamalarının aksine çok kısa sürede uza masaüstü bağlantıları kurabilirsiniz. Peki, Ammyy Admin nasıl çalışır? Gelin bu programı biraz daha yakından tanıyalım.

Ammyy Admin indirdiğiniz bilgisayarlara program tarafından özel donanım tabanlı bir ID (kullanıcı kimliği) oluşturur. Bu kimlik sayesinde masaüstü paylaşma işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede bilgisayarlara uzaktan bağlanarak yarım kalan işlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

 

Eğer siz de keşke bilgisayarım şimdi yanımda olsaydı gibi pişmanlıklar yaşıyorsanız mutlaka bu programı kullanmanızı tavsiye ederiz. Ammyy Admin indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Basit ve sade bir arayüze sahip olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız bile herhangi bir yardım almaya ihtiyaç duymazsınız.

 

Ammyy Admin Türkçe dil desteği olduğu için işiniz ekstra kolaydır. Oluşturduğunuz bağlantılarda RSA ve AES standartlarıyla şifreleme hakkına sahip olursunuz. Bağlantı güvenliğiniz son derece üst seviyededir. Aynı zamanda bu özellikler sayesinde sesli görüşme yapabilirsiniz. Yani iş hayatınız için çok büyük yardımcınızdır. Mesela işe giderken bilgisayarınızı açık bırakıp indirdiğiniz dosyalarınızı işe gittikten sonra iş yerinizdeki bilgisayardan kontrol edebilirsiniz.

 

Tamamen ücretsiz Ammyy Admin indirip uzaktan kontrol işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle de sıklıkla evde unuttuğunuz dosyalarınız yüzünden kendinize kızıyorsanız, bu program ile sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Folder Lock başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?